W życiu Doroty Gardias zaszło w zeszłym roku wiele poważnych zmian. Piękna pogodynka nie tylko rozstała się z ojcem swojej córeczki, Piotrem Bukowieckim, ale w dodatku znalazła nową miłość i przeprowadziła się do wymarzonego domu.

W nowej willi Gardias zamieszkała już ze swoim partnerem, Krzysztofem Sawickim, a para uznała, że wspólne mieszkanie pomoże scementować ich związek.

Niestety, okazuje się, że rzeczywistość nie jest aż tak różowa. Jak donosi bowiem "Fakt", Dorota Gardias ima się teraz każdej dodatkowej pracy, by podreperować swój nadszarpnięty zakupem nieruchomości budżet. To rodzi z kolei konflikty z jej ukochanym.

– Dorota jest teraz rozchwytywana, a Krzysztof musi zostawać sam w domu. Prawie się nie widują, bo skupiona jest teraz na obowiązkach zawodowych. Na tym tle coraz częściej dochodzi między nimi do konfliktów – zdradziła tabloidowi znajoma Doroty Gardias.

Ukochany aktorki uważa, że ich związkowi nie służą częste wyjazdu prezenterki, zwłaszcza, że ich staż nie jest imponujący.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Dorota Gardias - Ile zarobiła w zeszłym roku?