Ze zdjęć, które Dorota Gardias regularnie dodaje na swoim Instagramie, możemy dowidzieć się, że gwiazda „dzień Dobry TVN” postanowiła zabrać swoją Hanię m.in. do Singapuru, na tajskie wyspy Phuket i Phi Phi oraz do Kuala Lumpur – stolicy Malezji. Nie mamy wątpliwości, że te wakacje córeczka Doroty Gardias zapamięta na bardzo długo!

ZOBACZ: KINGA RUSIN Już odpoczywa na wymarzonych wakacjach na Samoa! Zobaczcie, jak cieszy się widokami Oceanii! [GALERIA]

Podobnie pewnie z resztą jak sama pogodynka, która własne wspomnienia już zapisuje na swoim Instagramie. To na nim możemy zobaczyć na bieżąco jej zdjęcia w seksownym kostiumie kąpielowym, z plaży i basenu, a nawet z lokalnych parków rozrywki. Po objerzeniu tych zdjęć nie mamy wątpliwości, że te wakacje zdecydowanie jej służą, a czas spędzony z córką wśród luksusów i atrakcji dostarczanych przez lokalnych animatorów, artystów i kucharzy to wakacje jej życia!

POLECAMY: DOROTA GARDIAS "Mogłabym żyć bez pracy czy pasji. Bez niej nigdy. Hanka jest zawsze na pierwszym miejscu" [WYWIAD]

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko wyczekiwać na Instagramie Doroty kolejnych zdjęć z jej egzotycznej wyprawy do Azji. Ciekawe, czy równie piękne widoki, jak na jej Instagramie, będziemy też oglądać jesienią, kiedy telewizja TVN zacznie emitować „Azja Express 2”.

Czyżby Dorota pojechała ponownie do Azji, bo odpadła z show na samym początku? O tym przekonamy się już we wrześniu…