Dorota Gardias to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich gwiazd. Pracę w mediach rozpoczęła w 2006 roku jako prezenterka pogody w TVN Meteo. Dziś ma na koncie także udział w wielu konkursach piękności, znalazła się nawet na okładkach polskich magazynów.

Prywatnie Dorota Gardias jest mamą trzyletniej Hani, która jest owocem związku z Piotrem Bukowieckim. Obecnie prezenterka związana jest z Krzysztofem Sawickim, sprzedawcą samochodów. Pogodynka słynie z tego, że lubi eksperymentować z fryzurą.

Zobacz: DOROTA GARDIAS Chce mieć drugie dziecko!

Jesień dla wielu gwiazd jest czasem, w którym szaleją z metamorfozami. W tym roku trend na krótkie włosy rozpoczęła Anja Rubik, która zrezygnowała z długich blond włosów na rzecz tzw. Long boba. Jakiś czas później, fryzury zmieniły również: Ewa Farna, Edyta Pazura, Katarzyna Cichopek czy Danuta Stenka. Panie podcięły swoje włosy, ale w przeciwieństwie do Doroty Gardias nie zaszalały z kolorem.

Zobacz: Cichopek, Farna, Sadowskagwiazdy zdecydowały się na krótkie cięcie. Lepiej im w tej wersji? [ZDJĘCIA]

Choć prezenterka zawsze ma krótkie włosy, to jednak wie, jak zaskoczyć swoich fanów. Jeszcze w marcu tego roku Dorota Gardias była blondynką. Wraz z początkiem kwietnia zrezygnowała z blondu i na nowo powróciła do ciemnych naturalnych włosów. Dziś znów mamy okazję podziwiać ją w krótkich blond włosach.

Wolicie ją jako blondynkę, czy brunetkę?