Taką imprezę mogła urządzić tylko ona! Dorota , czyli Doda Rabczewska, naprawdę hucznie świętowała swoje 33. urodziny. Spędziła je w gronie znajomych, przyjaciół i zaufanych osób, z którymi jest związana zawodowo. W sumie na swoje urodzinowe party Doda zaprosiła około 100 osób! Wszyscy goście zebrali się wczorajszego wieczoru w warszawskiej restauracji Endorfina na ul. Foksal, która na okoliczność urodzin wokalistki zmieniła się w baśniową krainę z filmu „Alicja w Krainie Czarów”. Kto towarzyszył Dodzie podczas tej hucznej imprezy? Co dokładnie się działo? Zdradzamy wszystkie szczegóły!

ZOBACZ TEŻ: DODA Tak gwiazda pozowała "Gali" 3 lata temu. Pamiętacie?

Z okazji 33. urodzin Doda urządziła dla swoich znajomych imprezę w iście bajkowym stylu! Gwiazda przybyła na imprezę ubrana w kostium nawiązujący do Szalonego Kapelusznika, granego w filmie „Alicja w Krainie Czarów” przez samego Johny’ego Deppa! To jednak nie wszystko! Doda wjechała na imprezę w wielkim stylu - samochodem pomalowanym dokładnie jak Kot z Cheshire - jedna z kultowych postaci z Krainy Czarów. To „wejście smoka” naprawdę robiło wrażenie! A potem było już czyste szaleństwo!

Doda podziękowała wszystkim gościom za przybycie, dała krótki koncert (zaśpiewała m.in. "Dżagę" i "Szansę") i pokroiła kilkupiętrowy różowy tort przypominający talię ze (słodkich) kart. Te były zresztą tematem przewodnim dekoracji, które tej nocy zawiły w restauracji Endorfina.

POLECAMY: DODA obchodzi 33 urodziny. Dziękuje Patrykowi Vedze i Krzysztofowi Maternie. Za co?

Na urodzinach Dody bawili się m.in. Tomasz Lubert z żoną Ewą, Mariusz Ząbkowski, który jest jej musicalowym alter ego (Dżaga), redaktor naczelna magazynu GalaAnna Zejdler-Ibisz oraz redaktor prowadząca serwisu Gala.plNatalia Hołownia, a także Krzysztof Materna, Olga Bołądź, dziennikarze tygodników i portali show-biznesowych. Goście bawili się do późnych godzin nocnych w rytm największych przebojów (SIA, Britney Spears, Rihanna, Beyonce, Justin Timberlake - Doda zadbała o świetną oprawę muzyczną). A w przerwie między tańcami pozowano na wielkim różowym krześle z Krainy Czarów.

Jak Doda prezentowała się na swoich 33. urodzinach? I jaką atmosferę na nich stworzyła? Zobaczcie to w naszej GALERII!