Dorota Naruszewicz i Tomasz Żórawski rozwiedli się po niespełna 16 lat małżeństwa. Rozprawa rozwodowa odbyła się w ubiegłym roku w tajemnicy przed mediami, ale aktorka poinformowała o niej znacznie później za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz, po raz pierwszy opowiedziała, jakie relacje łączą ją obecnie z byłym mężem i czy ich córki utrzymują kontakt z ojcem.

Dorota Naruszewicz - relacje z byłym mężem

Dorota Naruszewicz i Tomasz Żórawski pobrali się w 2005 roku po dziesięciu latach nieformalnego związku. Para doczekała się dwóch córek - Niny i Nelli. Ich małżeństwo zakończyło się w 2020 roku. Odtwórczyni roli Beaty Boreckiej w serialu "Klan" powiadomiła o tym na Instagramie.

Drodzy, nie dzielę się często swoimi prywatnymi sprawami, ale z powodu pojawiających się coraz częściej pytań, zwłaszcza od kilku godzin... Pytań od mediów, bliższych i dalszych znajomych, postanowiłam oficjalnie poinformować, że kilka miesięcy temu wzięłam rozwód. Od tego momentu było mi już niezręcznie czytać w mediach o moim długoletnim małżeństwie, a sporo się o tym mówiło choćby w związku z moimi niedawnymi urodzinami - napisała wówczas.

Teraz w rozmowie z magazynem "Dobry Tydzień" zdradziła, czy udało jej się utrzymać poprawne relacje z byłym mężem.

Rzeczywiście, udało nam się, mamy dobre stosunki. Zależało nam na tym, żeby je utrzymać ze względu na nasze dzieci. Dla nich do końca życie będziemy przecież mamą i tatą. I chciałabym, żeby dziewczynki miały jak najlepsze relacje ze swoim tatą. Jedna z córek w tym roku wchodzi w pełnoletniość, druga ma 15 lat. To trudny wiek – przyznała Dorota Naruszewicz.

Naruszewicz i Żórawski wciąż zamierzają pracować nad relacją.

Zdjęcia Doroty Naruszewicz z mężem i córkami znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Dorota Naruszewicz potwierdza rozwód z Tomaszem Żórawskim. "Wkraczam w nowy rozdział swojego życia"