Dorota Szelągowska w ostatnich latach dość niespodziewanie wyrosła na jedną z największych gwiazd polskiej telewizji. Jej kolejne programy o tematyce wnętrzarskiej i dekoratorskiej nie tylko cieszą się niegasnącą popularnością, ale wręcz podnoszą oglądalność z sezonu na sezon. Nic więc dziwnego, że widzowie z żywym zainteresowaniem śledzą nie tylko jej karierę medialną, ale także doniesienia z życia prywatnego. Kim jest Szelągowska z wykształcenia? Ile ma lat? Kim jest jej mąż? Ile ma wzrostu? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie poniżej.

Dorota Szelągowska - wiek, wzrost

Dorota Szelągowska przyszła na świat 26 września 1980 roku w Trypolisie, stolicy i największym mieście Libii. W tym roku kończy więc 39 lat. Jej matką jest znana pisarka, Katarzyna Grochola. Choć dla wielu telewidzów może się to wydać zaskakujące, Dorota Szelągowska jest osobą o dość drobnym wzroście. Mierzy 1,62 m.

Dorota Szelągowska - mąż, dzieci

Dorota Szelągowska wychodziła za mąż trzykrotnie. Najpierw, gdy miała 20 lat. Z tego związku pochodzi jej syn. W latach 2013-2015 była żoną znanego muzyka, Adama Sztaby. Para pobrała się po 11 latach wspólnego życia. Niestety, małżeństwo nie trwało długo. Trzeci mąż Szelągowskiej telewizyjnej nie jest osobą publiczną. Para pobrała się w sekrecie. Wiadomo jedynie, że ma na imię Michał i pochodzi z Zakopanego. Gwiazda zdradziła, że poznała go w pracy. Dorota Szelągowska ma dwoje dzieci - 18-letniego syna Antoniego oraz córkę Wandę, która urodziła się w 2018 roku.

Dorota Szęlagowska - blog, Instagram

Dorota Szelągowska jest bardzo aktywna nie tylko w tradycyjnych mediach, ale także w internecie. W sieci prowadzi swój blog (www.dorotaszelagowska.pl) oraz profil na Instagramie (@dotindotin), który obserwuje już ponad pół miliona użytkowników serwisu.

Dorota Szelągowska kiedyś i dziś - zobacz jej stare i nowe zdjęcia w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Dorota Szelągowska pokazała nowe mieszkanie. Zobacz, jak urządziła 130 metrów [ZDJĘCIA]