Dorota Szelągowska zaraziła się koronawirusem. Jedna z najbardziej lubianych prezenterek i gospodyni programu "Totalne remonty Szelągowskiej", na Instagramie poinformowała fanów, że jej test na COVID-19 okazał się pozytywny. Podkreśliła, że stosowała wszystkie środki ostrożności i nie ignorowała zaleceń rządu. Mimo to, zaraziła się w najmniej oczekiwanym miejscu, czyli... we własnym domu.

Dorota Szelągowska ma koronawirusa

- W tej kwestii wolałabym być negatywna, ale się nie udało. Mimo masek, przyłbic, dystansu, odkażania i mycia rąk. Setki sytuacji gdzie byłam narażona na wirusa, a przewrotnie zaraziłam się we własnym domu - wyznała Szelągowska.

Prezenterka dodała jednak, że dzięki zachowaniu szczególnej ostrożności i noszeniu maseczki, prawdopodobnie nikogo nie zaraziła. Zaapelowała również do fanów, aby o siebie dbali.

- Ale przynajmniej wiem, że dzięki tym wszystkim środkom ochrony, nie sprzedałam covidu ludziom w sklepie czy na ulicy. I ta świadomość pomaga. Uważajcie na siebie i innych. Dbajcie. #będziedobrze #mamnadzieję

Życzymy dużo zdrowia!