Dorota Szelągowska pokazała swojego 18-letniego syna. Prezenterka opublikowała serię zdjęć Antka, który osiągnął dziś pełnoletność. Chłopak jest owocem związku Doroty Szelągowskiej i jej pierwszego męża. Biologiczny ojciec Antka nie brał jednak udziału w jego wychowaniu, a nastolatek za swojego tatę uważał Adama Sztabę, z którym prezentera była związana przez 12 lat i z którym chłopak ma dziś stały kontakt. Szelągowska zdjęcia syna opatrzyła uroczym podpisem, w którym wyznaje, że jest dumna z bycia jego mamą: "Zdolny, kochany, inteligentny, mądry i zabawny - mój syn. Właśnie minęło 18 lat, od kiedy mam zaszczyt być jego matką" - czytamy na jej Instagramie.

Dorota Szelągowska pokazała syna

Syn Doroty Szelągowskiej interesuje się aktorstwem. Jest pod opieką jednej z agencji aktorskich, na swoim koncie ma już kilka ról teatralnych, a jak donosi Super Express, wkrótce będzie mógł sprawdzić się przed kamerą. Antek Szelągowski miał dostać propozycję zagrania w "Na Wspólnej".

„Wcieli się, oczywiście, w postać swojego rówieśnika, kolegę dotychczasowych młodych bohaterów” - mówi źródło tabloidu.

Pod postem ze zdjęciami syna Szelągowskiej nie brakuje życzeń dla Antka i gratulacji dla Doroty. Fani rozpisują się na temat podobieństwa chłopaka do matki i gratulują wspaniałego syna.

Rzeczywiście podobny?