Dorota Szelągowska pokazała właśnie na swoich social mediach efekty swojej ostatniej pracy. Za zdjęciach na jej Facebooku i Instagramie widzimy, jak gwiazda HGTV urządziła swoje biuro. W swoim nowym gabinecie mama zaledwie miesięcznej Wandy postawiła na pastelowe kolory z dominującą niebieskością w różnych odcieniach. W jej nowej przestrzeni nie zabrakło też białych mebli, podręcznych stolików, świeżych kwiatów i telewizora, na którym Dorota Szelągowska zamierza zapewne pokazywać klientom swoje dotychczasowe realizacje.

ZOBACZ: DOROTA SZELĄGOWSKA URODZIŁA! Syn czy córka? Jak ma na imię?

O zmianie wystroju w swoim gabinecie Dorota Szelągowska poinformowała na swoim Facebooku i Instagramie. Co dokładnie napisała?

„Ciąg dalszy zmian w moim biurze - uwielbiam urlop macierzyński. Kolor ścian pozostał bez zmian, a dzięki nowym meblom i zasłonom całość nabrała lekkości. To tu odbywają się wszelkie spotkania. Zauważcie, że aby niezbyt piękny, ale niezbędny element jakim jest ekran (tu wyświetlamy projekty podczas konsultacji z klientami biura projektowego) wpasował się we wnętrze, wystarczyło dodać kilka czarnych dodatków. Nowa kanapa i fotele są nareszcie wygodne!” - napisała zadowolona z efektu swojej pracy dekoratorka HGTV

Efekt końcowy jest naprawdę piękny i zaskakujący! Nas szczególnie urzekły jasne kolory i dodatki, które Dorota kupiła w popularnych sieciówkach meblarskich ;-)

Jak prezentuje się nowy gabinet Doroty Szelągowskiej? Koniecznie zobaczcie w naszej GALERII ;-) Lubicie taki styl we wnętrzach?