Dorota Szelągowska to jedna z największych gwiazd polskiej telewizji. Już od kilku lat córka znanej pisarki, Katarzyny Grocholi, jest gospodynią wielu programów o tematyce wnętrzarskiej oraz dekoratorskiej, gdzie poddaje mieszkania gruntownym metamorfozom. Aktualnie Szelągowska jest prowadzącą program "Domowe rewolucje" emitowanego na antenie TVN-u. Mimo ogromnej popularności, projektantka wnętrz rzadko chwali się swoim życiem prywatnym. Na jej profilu na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 600 tys. osób, dominują przede wszystkim zdjęcia odnowionych pomieszczeń oraz wszelakie inspiracje dekoratorskie. Tym razem jednak specjalistka od urządzania wnętrz pochwaliła się swoim własnym mieszkaniem, które ozdobiła na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

Dorota Szelągowska pokazała mieszkanie

Dorota Szelągowska pokazała swoje mieszkanie. Za pośrednictwem Instagrama, projektantka wnętrz pochwaliła się zdjęciami swojego mieszkania, w którym nie brakuje już ozdób świątecznych. Mimo, że do świąt został jeszcze tydzień dla samej Szelągowskiej to olbrzymie zaskoczenie, że jej dom jest przystrojony już tak wcześnie.

Pierwszy raz w życiu, łamiąc dotychczasowe zasady, mój dom jest przystrojony na święta przed wigilijnym porankiem. I jest ekstra :) zupełnie nie wiem, dlaczego nie robiłam tego od zawsze – napisała Szelągowska pod zamieszczonym postem na Instagramie.

Pod postem nie brakowało komentarzy fanów, którzy nie kryli zauroczenia wystrojem. Oprócz choinki głównym elementem salonu, w którym dominuje biel są dwie duże sofy w kolorze niebieskim oraz różowym. Szelągowska zdradziła, że znajdujące się w jej mieszkaniu kanapy są produkcji polskiej firmy - Nobonobo. Ceny sof tej marki balansują między 2000 a 3000 tysiące złotych. Wrażenie robi także złoto-zielona łazienka oraz kuchnia w granatowym odcieniu

Zdjęcia mieszkania Doroty Szelągowskiej znajdziecie w naszej GALERII >>

ZOBACZ TAKŻE: Dorota Szelągowska - kim jest prywatnie i zawodowo? Mąż, dzieci, wiek, wzrost, blog