Dorota Szelągowska rozwodzi się - te szokujące doniesienia opublikował dziś rano "Super Express". Według informacji tabloidu, jedna z najbardziej lubianych prezenterek w Polsce, rozstała się ze swoim trzecim mężem, złożyła pozew rozwodowy i czeka już na termin pierwszej rozprawy. Chcąc potwierdzić lub zdementować plotki, skontaktowaliśmy się z menedżerem Doroty Szelągowskiej. - Nie udzielamy komentarza na ten temat - usłyszeliśmy.

Dorota Szelągowska rozwodzi się?

O trzecim mężu Doroty Szelągowskiej do tej pory nie wiadomo zbyt wiele. Na jaw wyszło jedynie, że ma na imię Michał i pochodzi z Zakopanego. Prezenterka w jednym z wywiadów przyznała, że ukochanego poznała w pracy i dzięki niemu uwierzyła, że związki partnerskie istnieją. Para pobrała się w 2017 roku, wydając na 15-minutowe wesele zaledwie 65 złotych.

- Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości. Miało być trzech: mój syn Antek i świadkowie. W ostatniej chwili okazało się, że świadek ma nieaktualny dowód, więc musiałam ściągnąć Justynę, moją przyjaciółkę i makijażystkę. Potem było 15-minutowe wesele w Dunkin Donuts, wydaliśmy na nie 65 złotych: na pięć kaw i pięć pączków. Wielki ślub już miałam. Nie zagwarantował mi szczęścia - mówiła Szelągowska w wywiadzie dla "Twojego Stylu".

Owocem związku Szelągowskiej i jej trzeciego męża jest 2,5-letnia córeczka Wanda.

ZOBACZ TEŻ: DOROTA SZELĄGOWSKA szczerze o Adamie Sztabie: "Niepotrzebnie wzięliśmy ślub"