Dorota Szelągowska ani na chwilę nie zwalnia tempa. Zaledwie tydzień temu wróciła na plan zdjęciowy programu "Tu jest pięknie", a już ogłasza kolejny projekt. Popularna prezenterka, a prywatnie córka pisarki Katarzyny Grocholi, została gospodynią nowego show TVN. Nowy format będzie polegał na przeprowadzaniu spektakularnych remontów całych mieszkań lub domów. Cała zabawa polega jednak na tym, że ich właściciele nie będą mieli o niczym pojęcia.

Nowy program Doroty Szelągowskiej - na czym polega?

Bohaterowie nowego programu Doroty Szelągowskiej będą zgłoszeni przez swoich bliskich w tajemnicy. O wymarzonym remoncie dowiedzą się dopiero na początku każdego odcinka. Twórcy programu chcą w ten sposób docenić osoby z całej Polski, które na co dzień robią nadzwyczajne rzeczy i pomagają innym, a same niestety żyją w złych warunkach. Powodem może być brak czasu czy trudna sytuacja finansowa. Do programu możesz zgłosić każdego - sąsiada, współpracownika, znajomego czy członka rodziny.

Nowy program Doroty Szelągowskiej - jak się zgłosić?

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w castingu online do nowego programu Doroty Szelągowskiej? To nic trudnego. Wystarczy nagrać krótki filmik, odpowiedzieć na kilka pytań i dołączyć zdjęcia mieszkania, które ma zostać wyremontowane. Formularz zgłoszeniowy, regulamin i dodatkowe szczegóły można znaleźć na stronie www.tvn.pl w zakładce castingi.

ZOBACZ TEŻ: Dorota Szelągowska postanowiła, że nie dopuści syna do matury. "Nie będę go posyłać na śmierć"