Dorota Szelągowska to duża gwiazda telewizji TVN StyleHGTV, w której prowadzi kilka programów. Jakiś czas temu dziennikarka zniknęła jednak z anteny stacji, bo - jak się potem okazało – była w ciąży ze swoim drugim dzieckiem. Teraz dotarły do nas informacje, że dziennikarka jest już po porodzie i powitała na świecie swoją pierwszą córeczkę. Jak donosi magazyn Party, prowadząca program "Domowe rewolucje" dała jej na imię Wanda!

CZYTAJ: SONIA BOHOSIEWICZ weszła w poważny konflikt z paparazzi! Na premierze filmu nikt nie chciał jej robić zdjęć!

Dorota Szelągowska przez cały okres trwania swojej ciąży bardzo dbała o prywatność swoją i swojego mężczyzny. Gwiazda nie wypowiadała się ani na temat swojego stanu błogosławionego, ani nowego partnera życiowego. O ciąży córki powiadomiła jej mama, znana pisarka – Katarzyna Grochola. Dopiero po kilku miesiącach Dorota Szelągowska pokazała zdjęcia tortu w kształcie jednorożca i kolorowe babeczki, które były znakiem tego, że dziennikarka zorganizowała tzw. baby shower. Wtedy nikt już nie miał wątpliwości, że gwiazda spodziewa się swojego drugiego dziecka (Dorota Szelągowska ma już nastoletniego syna Antka). 

ZOBACZ TEŻ: MARIUSZ RADUSZEWSKI kim jest mąż Natalii Siwiec i ojciec jej pierwszego dziecka? To prawdziwy przystojniak, ale też...

Dorocie Szelągowskiej, jej parterowi raz mamie gratulujemy szczęśliwego rozwiązania! 

I już nie możemy doczekać się pierwszego zdjęcia świeżo upieczonej mamy z jej córeczką Wandą ;-) Myślicie, że gwiazda powiadomi swoich fanów na Instagramie i Facebooku o tym, że po raz drugi została mamą? ;-)