Dorota Szelągowska, która na początku stycznia po raz drugi została mama, będzie najwyraźniej musiała znacznie skrócić swój urlop macierzyński. Jak podał portal Wirtualnemedia.plHGTV przygotowuje się już do wyprodukowania nowego programu z jej udziałem. Gospodyni "Dorota inspiruje" ma przeprowadzać metamorfozy mieszkań i domów za dość niewielkie kwoty pieniędzy. Dorota Szelągowska będzie musiała zatem zainspirować uczestników nowego programu do wykonania wielu dekoracji samodzielnie. Kanał HGTV zaczął właśnie nabór osób, które chciałaby wziąć udział w nowym programie. Jesteście chętni?

Dorota Szelągowska - nowy program HGTV

Nowy format z udziałem Szelągowskiej mamy zobaczyć na antenie stacji późną wiosną tego roku, a to oznacza tylko jedno: Dorota Szelągowska musi wrócić na plan zdjęciowy już bardzo niedługo, a tym samym mocno skrócić swój urlop macierzyński!

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl., program „Dorota inspiruje” będzie zapewne jedynym programem, w którym w tym sezonie pojawi się Dorota Szelągowska. Pozostałe formaty z jej udziałem w roli głównej, "Domowe rewolucje" i "Dorota was urządzi", wrócą na antenę HGTV najpewniej dopiero na jesieni.

Dorota Szelągowska - kiedy urodziła?

Dorota Szelągowska 7 stycznia 2018 roku została mamą córeczki. Prezenterka HGTV i dekoratorka wnętrz urodziła dziewczynkę, której nadała na imię Wanda. Wanda jest drugim dzieckiem dziennikarki. Dorota Szelągowska ma też 16-letniego syna Antka.

Będziecie oglądać nowy format z udziałem Doroty Szelągowskiej? A może macie ochotę się do niego zgłosić…? My już nie możemy się doczekać jej wnętrzarskich metamorfoz za bardzo niskie kwoty!