Dorota Szelągowska to gwiazda telewizji TVN Style i HGTV, w których prowadzi kilka swoich programów. Jakiś czas temu dziennikarka zniknęła jednak z anteny stacji, bo - jak się potem okazało – była w ciąży ze swoim drugim dzieckiem. Córka Doroty Szelągowskiej ma na imię Wanda. Dorota Szelągowska przez cały okres trwania ciąży bardzo dbała o prywatność swoją i swojego mężczyzny. Gwiazda nie wypowiadała się ani na temat swojego stanu błogosławionego, ślubu, ani nowego partnera życiowego. Mimo że plotki o ślubie Doroty Szelągowskiej pojawiły się w mediach już jakiś czas temu, gwiazda potwierdziła je dopiero teraz w wywiadzie dla "Twojego Stylu".

Dorota Szelągowska wzięła ślub

Dorota Szelągowska w wywiadzie opowiedziała o swoim weselu, które jak się okazuje, odbyło się w jednej z kawiarni... Dunkin Donuts i trwało 15 minut!

"Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości. Miało być trzech: mój syn Antek i świadkowie. W ostatniej chwili okazało się, że świadek ma nieaktualny dowód, więc musiałam ściągnąć Justynę, moją przyjaciółkę i makijażystkę. Potem było 15-minutowe wesele w Dunkin Donuts, wydaliśmy na nie 65 złotych: na pięć kaw i pięć pączków. Wielki ślub już miałam. Nie zagwarantował mi szczęścia"

Dorota Szelągowska na ceremonię nie zaprosiła swojej matki, Katarzyny Grocholi, choć panie mają podobno coraz lepsze relacje. 

"Od kiedy jest na świecie Wanda, coraz cieplej myślę o relacji z matką. Mamy dobre stosunki. Cieszę się, gdy jesteśmy teraz we trzy" 

Gwiazda opowiedziała również o swoim 12-letnim małżeństwie z Adamem Sztabą, z którym rozwiodła się cztery lata temu. Szelągowska wyznała, że podczas związku z byłym mężem, nie mogła do końca oddać się swoim pasjom.

"Nie żałuję niczego. Ani ślubu, ani związku. To było 13 ważnych lat. Poznaliśmy się, gdy byłam młoda, razem się zmienialiśmy. Decyzję o rozstaniu podjęliśmy wspólnie. Dziś oboje jesteśmy w nowych związkach, oboje mamy dzieci. Kiedy się rozstaliśmy, poczułam więcej swobody, by realizować się zawodowo. Nie to, że Adam mnie blokował, ale będąc z nim, nie mogłam poświęcić się swoim pasjom jak teraz" 

Dorota Szelągowskiej - mąż

Kim jest mąż Doroty Szelągowskiej? Tego nie wie nikt... Gwiazda trzyma jego tożsamość w tajemnicy. W wywiadzie wyznała jednak, że para poznała się w pracy:

"Trafiliśmy na siebie w pracy i okazało się, że wiele nas łączy. Dziś spędzamy wieczory, grając w gry w planszowe, oboje kochamy komiksy i seriale. Wyszłam za mąż, mam świetnych teściów, którzy rywalizują o to, kto będzie siedział z małą. Mój mąż jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie. Cholera, to jest możliwe! "