Dorota Szelągowska wyszła za mąż już kilka tygodni temu. Ceremonia miała miejsce na chwilę po narodzinach jej drugiego dziecka. Jak się okazuje, swojego przyszłego małżonka Dorota poznała na planie jednego z programów wnętrzarskich, które akurat nagrywała. Dopiero teraz dekoratora wnętrza na łamach Twojego Stylu zdecydowała się zdradzić kilka szczegółów dotyczących choćby tego, jak para się poznała:

„Trafiliśmy na siebie w pracy i okazało się, że wiele nas łączy. Dziś spędzamy wieczory, grając w gry planszowe, oboje kochamy komiksy i seriale. Mój mąż jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie. Cholera, to jest możliwe!”

Mąż Doroty Szelągowskiej - kim jest?

CZYTAJ: DOROTA SZELĄGOWSKA wzięła ślub za... 65 zł!

Mąż Doroty Szelągowskiej ma podobno na imię Michał i pochodzi z Zakopanego. Dorota poznała go podczas pracy i totalnie straciła głowę dla przystojnego górala. Z nowym ukochanym wychowuje nie tylko ich wspólną córeczkę Wandę, ale także jej syna z poprzedniego małżeństwa – Antoniego. W wychowaniu dzieci parze pomaga mama Doroty – znana pisarka, Katarzyna Grochola.

Pełna, szczęśliwa chata? Na to wygląda! ;-)

 

#błędnywzrok :)

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin) Kwi 24, 2018 o 4:22 PDT