Dorota Szelągowska pokazała właśnie na swoim Instagramie bardzo znamienne zdjęcia. Gwiazda i twarz stacji HGTV pochwaliła się właśnie zdjęciem tortu przypominającego jednorożca i równie uroczych babeczek z takim samym motywem przewodnim. Na reakcje fanów dziennikarki nie trzeba było długo czekać. Co napisali podekscytowani followersi dziennikarki na jej Instagramie?

Dorota Szelągowska zorganizowała baby-shower?

Internauci od razu zaczęli pisać, że imponujący poczęstunek musiał zostać przygotowany na baby-shower, czyli wywodzącą się ze Stanów Zjednoczonych imprezę na powitanie nowego członka rodziny, przypominającą polskie pępkowe. Wszystko wskazuje na to, że to party ją za nią!

Kilku fanów Doroty Szelągowskiej posunęło się jeszcze dalej, wyczytując płeć drugiego dziecka gwiazdy z tortu!!! Według nich Szelągowska spodziewa się dziewczynki, co miałyby sugerować dekoracje na torcie i babeczkach, które swoim gościom zaserwowała córka Katarzyny Grocholi.

Dorota Szelągowska - kiedy poród?

Czy Dorota Szelągowska faktycznie spodziewa si córki? A może czak na drugiego syna? Odpowiedź na to pytanie poznamy już wkrótce. Jak donosiły bowiem ostatnio niektóre media, dziennikarka i ambasadorka stacji HGTV ma bowiem urodzić już na początku przyszłego roku…