Dorota Wellman, czyli jedna z ulubionych prowadzących "Dzień Dobry TVN" już wkrótce poprowadzi nowy program o tematyce filmowej na kanale TVN Fabuła! Program będzie się nazywał „A momenty były?”. Na czym dokładnie ma on polegać? Czy według znawców tematu seks to bardziej film krótkometrażowy, serial, a może pełna fabuła? W nowym programie Dorota Wellman rozmawiać będzie o scenach miłosnych w polskiej i światowej kinematografii. Premiera nowego programu z Dorotą Wellman w roli prowadzącej już 20 lipca na antenie TVN Fabuła.

Dorota Wellman dostała nowy program w TVN!

Dorota Wellman spróbuje odpowiedzieć w swoim programie na takie pytania jak: Czy seks w kinie jest tematem tabu? Jak na przestrzeni lat zmieniał się sposób przedstawiania widzom scen miłosnych? Czy współczesne kino odkrywa więcej  niż kiedyś? A może wręcz przeciwnie? Gospodyni "DDTVN" w nowej produkcji skupi się właśnie na „momentach” – scenach miłosnych, łóżkowych, erotycznych. Z pomocą uznanych specjalistów i terapeutów przybliży widzom te fragmenty, które podczas oglądania u wielu nadal wywołują na twarzy rumieniec wstydu, innych natomiast przyciągają do kin i przed telewizory.

Wśród poruszanych tematów znajdą się między innymi fobie, seks gadżety, gra wstępna, fetysze. Zaproszeni do programu seksuolodzy: Andrzej Depko, Izabela Jąderek oraz Andrzej Komorowski zdradzą nie tylko swoje ulubione filmowe „momenty”, ale również podzielą się wiedzą. W programie ma nie zabraknąć rozmów o zjawiskach kontrowersyjnych i rozpalających wyobraźnię. W każdym odcinku prowadząca wraz z gościem omówi inne zagadnienie związane z życiem seksualnym. Pretekstem do dyskusji będzie polska i światowa kinematografia.

Jak Dorota Wellman sprawdzi się w roli prowadzącej program o dość niełatwej i wstydliwej dla wielu tematyce? O tym przekonamy się już niedługo!

„A momenty były?” w TVN Fabuła już 20 lipca o 23.20! Będziecie oglądać go dla „momentów”?