Dorota Williams  nie należy do grona najpopularniejszych gwiazd walczących o okładki kolorowych pism, ale świetnie kojarzona jest wśród pracowników stacji TVN. Wszystko za sprawą wizerunku, jaki tworzy większości gwiazd, twarzy i dziennikarzy stacji.  Stylistka dba o to, aby zawsze świetnie wyglądali na antenie.

Swoją przygodę zaczynała w telewizji TVP1.Tam kreowała wizerunek dziennikarzem i prezenterom stacji. W 1997 roku przeszła do TVN, gdzie odpowiadała za stylizacje prezenterów programów informacyjnych. Szybko zaczęła tworzyć stylizacje do  popularnych serialu – Niani Frani, Kasi i Tomka czy Heli w opałach.

Największą popularność przyniósł jej jednak program Taniec z Gwiazdami, gdzie stylizowała całą ekipie programu – od tancerzy po gwiazdy, jury czy prowadzących. Dziś co prawda, wielu mówi, że ten program był największym sukcesem, ale i największą porażką stylistki. Dlaczego? Wszystko przez stylizacje, w jakich pokazywała się Katarzyna Skrzynecka. Mówiono, że jej kreacje nie koniecznie były trafione…

Dziś Taniec z Gwiazdami nadawany jest w stacji Polsat, a funkcję głównej stylistki przejęła Malwina Wędzikowska. Dorota Williams wciąż jednak współpracuje z TVNem. Niedawno mieliśmy okazję podziwiać jej kolekcje przygotowaną specjalnie dla marki Simple CP,która została zaprezentowana na planie serialuDruga Szansa.

ZOBACZ: Kożuchowska, Arciuch, Kubicka plejada gwiazd na pokazie kolekcji Doroty Williams dla Simple CP [ZDJĘCIA]

Wielu zadaje sobie pytanie jak wygląda mieszkanie stylistki? Mieszkanie Doroty Williams urządzone jest w bardzo klasycznym stylu. Jest eleganckie i wysublimowane.

Zobaczcie w naszej, jak wygląda dom słynnej TVN'owskiej stylistki Doroty Williams