Dorota Wróblewska to jedna z najbardziej bezkompromisowych komentatorek polskiej branży mody. Blogerka i stylistka od lat ostro ocenia styl i wpadki gwiazd, nie oszczędzając nikogo.

Teraz Wróblewska postanowiła podzielić się z internautami ciekawą wiedzą na temat Mai Sablewskiej i Zofii Ślotały, dwóch popularnych stylistek, które same słyną z wyczucia trendów i ciekawych kreacji. Według informacji, do jakich dotarła Wróblewska, styl gwiazd wcale nie jest jednak efektem ich własnej pracy, lecz... zatrudnionych przez nie stylistek!

"CIEKAWOSTKA

Dzisiaj dowiedziałam się, że stylistki Zosia Ślotała i Maja Sablewska mają swoje stylistki.
Nie wiem jak je nazwać: vice stylistki czy "pod stylistki".
Swoją drogą ciekawe jak stylistki, stylizują stylistki" - napisała na Facebooku Dorota Wróblewska.

Wpis blogerki szybko dotarł do samych zainteresowanych. Maja Sablewska sama skomentowała go na Facebooku, nie zaprzeczając jednak, że korzysta z usług stylistki!

"Pani Doroto "Uczu­cia za­leżą od in­formac­ji, czy­li mogą nie mieć nic wspólne­go z prawdą, jeżeli informacja jest fałszywa".
Następnym razem proszę zapytać mnie bezpośrednio, a uniknie Pani podawania nierzetelnych dygresji.
W woli wyjaśnienia...
Jestem doradcą wizerunkowym, nie stylistką. Dużo dobrego dla Pani" - napisała Sablewska.

Ostrzej na słowa Wróblewskiej zareagowała Zofia Ślotała, która na Facebooku opublikowała swój własny wpis w tej sprawie.

"Nie wiem, czy to już starcza demencja, czy kolejna desperacka próba zwrócenia na siebie uwagi przez Panią Dorote Wroblewską. Proponuję wrzucać więcej modowych postów na 'bloga' zamiast pustych historyjek, które spryciulka Dorotka wie, że będą się dobrze klikały na portalach plotkarskich. P.s. - Doroto, nie próbuj nawet się tłumaczyć ze swojego wpisu o domniemanych stylistach stylistek, ponieważ nie zamierzam wchodzić z Tobą w dyskusję, której jedynym celem będzie promocja Twojej osoby. Miłego Dnia!" - napisała stylistka.

Myślicie, że to początek nowej wojny w polskim show-biznesie?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Maja Sablewska - Zrobiła sobie nowy tatuaż! Dla Wojtka Mazolewskiego?