Agata Duda już od samego początku prezydenckiej kampanii wyborczej swojego męża była chwalona przez Polaków za swoją nienaganną sylwetkę i elegancję. Z drugiej strony, wielu internautów śmieje się, że czego by pierwsza dama Polski na siebie nie włożyła, to i tak najczęściej wygląda jak... stewardessa. Jak to jest więc ze stylem Agaty Dudy? Tym razem głos postanowiła zabrać specjalistka - Dorota Wróblewska. Reżyserka pokazów mody uważa, że Agata Duda w bardzo krótkim czasie odnalazła się w roli żony prezydenta i podporządkowała styl do pełnionej funkcji. Wróblewska sądzi jednak, że by do tego dojść pierwsza dama z pewnością korzystała z pomocy sztabu stylistów.

Pamiętam, jak zobaczyłam pierwszy raz Agatę Dudę. Nie zdziwiłam się informacją, że z zawodu jest nauczycielką - wyznała Dorota Wróblewska w materiale dla serwisu Plejada.pl.

ZOBACZ: BOTOKS to zły film? Recenzja Karoliny Korwin Piotrowskiej miażdżąca!

Styl Agaty Dudy

Krótkie włosy w kolorze blond to znak rozpoznawczy Agaty Dudy, przez który wielu internautów żartowało sobie nawet, że pierwsza dama jest podobna do... Magdy Steczkowskiej. Z kolei Dorota Wróblewska uważa, że Agata Duda wyglądałaby korzystniej w dłuższej fryzurze.

- [..] Jest ciekawie, intrygująco, tylko płaska fryzura oraz kolor włosów psują efekt i skutecznie dodają lat - napisała Dorota Wróblewska oceniając jedną ze stylizacji.

Dorota Wróblewska starała się ocenić styl Agaty Dudy, choć już na wstępie przyznała, że trudno jest ocenić styl kogoś, kto rzadko pokazuje się publicznie i mało się udziela medialnie.

 - Styl to nie tylko same dobrze dobrane garsonki, ale i kontakt z otoczeniem. Tak naprawdę nie mamy pojęcia, jaka jest Agata Duda, bo sama nam tego nie mówi. Być może nadal tęskni za czasami, kiedy była zwykłą, skromną nauczycielką - podsumowała Dorota Wróblewska.

A wy co sądzicie o stylu aktualnej pierwszej damy Polski?