Dr Szczyt to znany chirurg plastyk, który od ponad 15 lat pomaga Polakom oraz uczy, jak rozsądnie korzystać z chirurgii plastycznej. Teraz, wspólnie ze swoim wieloletnim współpracownikiem i przyjacielem dr Michałem Charytonowiczem, otworzył ultranowoczesną klinikę, w której pacjenci objęci zostaną holistyczną opieką - od innowacyjnej kosmetologii, przez szeroki zakres zabiegów anti-aging, najwyższej jakości medycynę estetyczną, po chirurgię plastyczną.

Nowa klinika dr Szczyta mieści się przy ulicy Waflowej 7a w Warszawie. W spotkaniu inaugurującym działanie nowego miejsca wzięło udział prawie 100 osób, w tym gwiazdy, inluencerzy i wybrane media. Pojawili się m.in. zaprzyjaźnieni z miejscem: Małgorzata Rozenek, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Karolina Malinowska, Orina Krajewska i Katarzyna Zawadzka. Goście mieli szansę zwiedzić klinikę, zrobić sobie zdjęcia na specjalnie przygotowanej kwiatowej ściance i porozmawiać z zespołem ekspertów, którzy na co dzień pracują w obu placówkach. Zespół stale się powiększa i teraz liczy już ponad 70 osób.

Nie lubimy stać w miejscu, szczególnie że nasza branża przez ostatnie lata zmieniła się diametralnie. Mamy ogromne doświadczenie, świetnych lekarzy i kolejkę pacjentów, ale nadal chcemy się rozwijać. Stąd pomysł na nowe miejsce, dzięki któremu możemy dać pacjentom więcej możliwości – mówi dr Marek Szczyt.

Nowa klinika to również nowe usługi, w tym zabiegi kosmetyczne i medycyna estetyczna. Ważnym obszarem, również pod kątem edukacji i pomocy, jest dla nas temat profilaktycznych mastektomii, na które decyduje się coraz więcej kobiet – dodaje dr Michał Charytonowicz.

Klinika dr Szczyta i dr Charytonowicza to miejsce, gdzie można operacyjnie poprawić niedoskonałości, które stanowią kompleks lub przeszkodę w życiu. Oprócz tego, klinika oferuje zabiegi pielęgnacyjne i anti-aging, a także wsparcie specjalistów w zakresie dermatologii, ginekologii estetycznej, fizjoterapii, chirurgii rekonstrukcyjnej piersi czy przeszczepów włosów. Na Waflowej 7a dla pacjentów przygotowano dwie supernowoczesne sale operacyjne, wygodne pokoje pooperacyjne dla 10 osób oraz jednoosobową salę VIP.  Z myślą o najwyższym komforcie gości w otoczeniu kliniki zaprojektowano piękny ogród. Placówka została wyposażona w sprzęt gwarantujący opiekę na najwyższym, światowym poziomie. O komfort pacjentów dba zespół doświadczonych, cenionych lekarzy i niezwykle profesjonalny personel medyczny.

W naszej GALERII obejrzysz zdjęcia z wydarzenia>>