Lady Gaga przeżywa obecnie bardzo trudne chwile. Jak donoszą amerykańskie media, pracownik wyprowadzający psy artystki, Ryan Fisher, został postrzelony podczas spaceru przez najprawdopodobniej dwóch nieznanych sprawców, a dwa buldogi francuskie gwiazdy - Koji i Gustavo - zostały porwane. Trzeci pies gwiazdy, Asia, zdołał uciec porywaczom i został odnaleziony przez policję.

Porwano psy Lady Gagi

Do szokującego zdarzenia doszło w środę wieczorem w Los Angeles. Lady Gagi nie było na miejscu, bowiem aktualnie przebywa w Rzymie. Laureatka Oscara za piosenkę "Shallow" do filmu "Narodziny gwiazdy" pracuje w stolicy Włoch nad nowym filmem ze swoim udziałem.

Piosenkarka i aktorka jest zdruzgotana tym, co wydarzyło się pod jej nieobecność w Los Angeles. Jak udało się ustalić amerykańskiemu serwisowi TMZ, autorka hitu "Paparazzi" wyznaczyła gigantyczną nagrodę za odnalezienie jej ukochanych pupili. Osobie, która zwróci jej psy, Lady Gaga oferuje aż 500 tysięcy dolarów.

Asystent Lady Gagi postrzelony

W oficjalnym komunikacie podano, że asystent Lady Gagi został postrzelony czterokrotnie w klatkę piersiową. Ranny mężczyzna został znaleziony przez lokalnych przechodniów i przewieziony do szpitala.

Jak donoszą amerykańskie media, pracownik gwiazdy był jednak przytomny i był w stanie rozmawiać z wezwanymi na miejsce ratownikami medycznymi. Lekarze, którzy zajmują się pacjentem informują z kolei, że "dobrze reaguje na bodźce".

Służbom na razie nie udało się ustalić, czy przestępcy wiedzieli, że psy należą do sławnej artystki. Sprawcy wciąż są na wolności.

ZOBACZ TEŻ: Lady Gaga zaśpiewała hymn USA na zaprzysiężeniu Joego Bidena. Jak wypadła? [WIDEO]