W kolejnym sezonie serialu „Druga szansa” zobaczymy całą plejadę nowych aktorskich nazwisk. Do Małgorzaty Kożuchowskiej, Moniki Mariotti, Rafała Królikowskiego i Michała Żurawskiego dołączą m.in. Aleksandra Popławska, Agnieszka Żulewska, Karolina Gorczyca, Kamila Baar-Kochańska, Jacek Poniedziałek oraz Marcin Bosak. W jakich wątkach produkcji się pojawią?

„Druga szansa” - co w 5. sezonie serialu? 

W premierowych odcinkach „Drugiej szansyMonika Borecka otrzyma propozycję objęcia stanowiska redaktor naczelnej magazynu dla kobiet. Monika podejmie to wyzwanie, a w nowym środowisku zawodowym towarzyszyć jej będą Robert (Marcin Bosak) – szef wydawnictwa, Marek (Jacek Poniedziałek) – dyrektor finansowy oraz Aniela (Aleksandra Popławska) – ambitna utalentowana dziennikarka z dużym doświadczeniem. To dynamiczne towarzystwo będzie miało jednak swoje sekrety i tajemnice. Jedno zaskakujące wydarzenie spowoduje, że Borecka będzie musiała zmierzyć się z dotkliwym problemem. Jak poradzi sobie z tym trudnym wyzwaniem? Czy wystarczy jej sił, by walczyć ze zmową milczenia i tym samym stać się wzorem dla innych?

„Druga szansa” - kiedy premiera 5. sezonu serialu?

Widzowie nareszcie poznają także tajemnicę Piotra (Michał Żurawski) i Marty (Agnieszka Żulewska), która pojawiła się w ostatnim odcinku poprzedniej serii. Dlaczego zostawiła męża i przez tak długi czas nie dawała znaku życia? Czy stanie na drodze do szczęścia Moniki oraz Piotra?

Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy w nowej ramówce stacji TVN. „Druga szansa” na antenie stacji będzie na powrót pokazywana już od 5 marca 2018 o godzinie 21:30. Będziecie oglądać kolejny, 5. sezon produkcji z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej?