W 5. sezonie serialu "Druga szansa" Monika Borecka grana przez Małgorzatę Kożuchowską postanowi na nowo związać się z show-biznesem. Ten wybór nie będzie jednak dla niej najszczęśliwszy. Dlaczego? Bohaterka Małgorzaty Kożuchowskiej przeżyje dramatyczne chwile. Na jednym z przyjęć ktoś dorzuci jej do drinka pigułkę gwałtu, w efekcie czego Borecka obudzi się sama w hotelu w poczuciu, że wydarzyło się coś na prawdę złego. Co dokładnie?

"Druga szansa" - co w 5. sezonie serialu?

Małgorzata Kożuchowska na wtorkowej prezentacji wiosennej ramówki TVN zapewniała, że widzów seriali czekają naprawdę duże emocje. Temat przemocy seksualnej nieprzypadkowo znalazł się w scenariuszu i jak zaznaczyła aktorka, mocno wpisuje się w obecną falę krytyki zachowań takich jak napastowanie, molestowanie seksualne i przymuszanie do niechcianego seksu oraz akcji #METOO.

Co dokładnie spotka Monikę w 5. sezonie "Drugiej szansy"? Kto okaże się być jej oprawcą? I jak Borecka upora się z tą traumą? Zobaczcie zapowiedź nowego sezonie serialu. Ten w TVN już od 5 marca 2018. Będziecie oglądać?