Dua Lipa wydała "Want To". Jej fani dosłownie przecierają oczy ze zdumienia, bowiem jest to utwór, na którego premierę czekano tak długo, że zaczęły wokół niego krążyć legendy. Autorka hitów "New Rules" i "IDGAF" po raz pierwszy zaśpiewała go na żywo już w 2016 roku i od tamtej pory nie mogła się odpędzić od pytań na ten temat. Nie da się ukryć, że Dua Lipa wystawiła cierpliwość swoich słuchaczy na prawdziwą próbę. Piosenka nie znalazła się bowiem na debiutanckim albumie „Dua Lipa” z 2017 roku, a krążące w sieci wersje demo nie przekładały się na oficjalną premierę. Gwiazda za każdym razem nie była w pełni zadowolona z końcowego efektu. Wreszcie - po dwóch latach - artystce udało się skończyć "Want To" i wypuścić na świat w formie singla promującego bardzo nietypową kampanię.

Dua Lipa - "Want To" i inne nowe piosenki

Dua Lipa połączyła siły z brytyjską marką Jaguar, aby każdy mógł stworzyć własną wersję jej piosenki. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii, samochody I-Pace będą na żywo remiksować "Want To" pod styl jazdy kierowcy. To jednak nie wszystko. Każdy chętny może stworzyć też własną wersję tego singla bez wychodzenia z domu. Wystarczy na dedykowanej stronie internetowej połączyć się ze swoim kontem w serwisie Spotify, a specjalny algorytm stworzy nową wersję piosenki na podstawie informacji o ulubionych artystach i gatunkach muzycznych użytkownika. Osoby bez konta na Spotify mogą stworzyć swój remiks ustalając tempo za pomocą kursora myszki.

Na fanów wokalistki w najbliższym czasie czeka jeszcze więcej atrakcji. Już w październiku ukazać ma się reedycja debiutanckiej płyty piosenkarki, na której poza standardową wersją płyty i "Want To" znajdą się też m.in.: "Running", przebój lata "One Kiss", "Electricity" z Diplo oraz nowy utwór z koreańskim girlsbandem Blackpink pt. "Kiss and Make Up".

Standardowej wersji "Want To", na którą Dua Lipa kazała nam czekać tak długo, możecie posłuchać już teraz poniżej. Z kolei zdjęcia gwiazdy z kampanii dla Jaguara znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: DUA LIPA w Polsce. Fani przywitali ją krzykami i wyzwiskami! Co się stało?