Dua Lipa i Anwar Hadid spotykają się? Brytyjska wokalistka, która jest obecnie uznawana za jedną z najpopularniejszych na świecie, trzy tygodnie temu rozstała się ze swoim chłopakiem. Szef kuchni Isaac Carew i Dua Lipa tworzyli dosyć burzliwy związek. Para po raz pierwszy poznała się na imprezie pięć lat temu i zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia. Zakochani zaczęli spotykać się w 2015 roku i rozstali dwa lata później. Ich drogi zeszły się ponownie latem 2018 roku, ale sielanka nie trwała długo. Podobno ze względu na napięte harmonogramy i częste podróżowanie po całym świecie, Dua Lipa i Isaac Carew, postanowili się rozstać. Obydwoje opublikowali na Instagramie posty potwierdzające tę informację, jednocześnie przyznając, że podjęcie decyzji "złamało im serca".

Dua Lipa i Anwar Hadid są parą?

Jak donosi brytyjska prasa, Dua Lipa leczy złamane serce nowym romansem. Wokalistka jest ostatnio widywana w towarzystwie Anwara Hadida - brata Belli i Gigi Hadid. Według Glamour UK, w ubiegłym tygodniu Dua Lipa pojawiła się na przyjęciu urodzinowym 20-latka w Malibu, podczas którego miała czule przytulać się do solenizanta. Gwiazda została podobno sfotografowana u boku Anwara, a ich fotografie pojawiły się na prywatnych Instagram Stories zaproszonych gości.

Dua Lipa i Anwar Hadid poznali się prawdopodobnie dzięki Gigi, z którą wokalistkę łączą bliskie stosunki. Według The Sun, para była już na kilku wspólnych randkach:

„Dua i Isaac mają ze sobą dużo wspólnego i on zawsze będzie zajmował szczególne miejsce w jej sercu. Ale od kiedy się rozstali, ona cały czas przebywa w Los Angeles i dzięki temu spędza więcej czasu z Anwarem, z którym naprawdę dobrze się dogaduje. Dzieli ich o wiele mniejsza różnica wieku i po prostu dobrze się bawią. Dla Duy i Isaaca jest to skomplikowany okres, ale ona po prostu idzie z prądem i robi to, co wydaje się właściwe” - mówi źródło serwisu.

Anwar Hadid może pochwalić się całkiem długą listą znanych byłych dziewczyn. Brat sióstr Hadid spotykał się w przeszłości m.in. z Kendall Jenner, aktorką Nicolą Peltz czy francuską modelką Sonią Ben Ammar.

Zdjęcia wokalistki i Anwara Hadida obejrzycie w naszej galerii --->