Dua Lipa lubi bawić się swoim wizerunkiem. Autorka jednego z najbardziej przebojowych albumów ubiegłego roku szczególnie upodobała sobie radykalne zmiany fryzury. Jesienią 2019 roku piosenkarka przeszła prawdziwą metamorfozę i z brunetki przeistoczyła się w blondynkę. Ta przemiana jednak nie wszystkim przypadła do gustu. 

Wielu internautów narzekało wtedy, że gwiazda o wiele lepiej wygląda w ciemnych włosach. Jakby tego było mało, w czasie pierwszego lockdownu Lipa zdecydowała się zaszaleć z fryzurą jeszcze bardziej i przefarbować swoje kosmyki na wściekły róż.

Artystka w końcu jednak wzięła sobie opinię fanów do serca i w lipcu ubiegłego roku zapytała się ich na Instagramie, czy powinna wrócić do swojego naturalnego koloru. Zachęcona wynikiem ankiety kilka dni później faktycznie wróciła do czarnych włosów.

Dua Lipa w krótkich blond włosach niczym Kożuchowska i Werner?

Na kolejny eksperyment na głowie gwiazdy nie trzeba było długo czekać. Na potrzeby sesji do najnowszego numeru brytyjskiego "Vogue'a" Dua ponownie zmieniła fryzurę. Tym razem jednak tylko chwilowo. Na zdjęciach z okładkowej sesji do lutowego wydania modowego pisma wykonawczyni hitu "Don't Start Now" ma bowiem na sobie peruki. 

Co ciekawe, Dua Lipa w krótkich blond włosach od razu skojarzyła się polskim fanom z innymi znanymi posiadaczkami podobnej fryzury - Małgorzatą Kożuchowską i Anitą Werner. Miłośnicy piosenkarki w żartach porównują ją także m.in. do Miley Cyrus z okresu promocji albumu "Bangerz", Kris Jenner, Katy Perry, a nawet... bohaterki serialu "Gra o tron", Cersei Lannister.

Zobacz, jak Dua Lipa wypadła na zdjęciach do "Vogue'a" już teraz w naszej GALERII.