Hoffman, podobnie jak Angelina Jolie, zdecydował się poinformować o swojej chorobie dopiero po tym, jak poddał się leczeniu, a lekarze ocenili jego stan zdrowia na dobry.

Przedstawiciele aktora nie chcieli zdradzić, jaki rodzaj nowotworu u niego wykryto, a rzeczniczka prasowa Hoffmana wydała tylko krótkie oświadczenie na ten temat:

"Zmiany wykryto w ich wczesnym stadium, a guz został usunięty chirurgicznie. Dustin czuje się fantastycznie, a jego stan zdrowia jest bardzo dobry,"

Legendarny aktor i reżyser podda się jeszcze dodatkowemu leczeniu farmakologicznemu, bu zapobiec nawrotowi choroby, jednak, jak twierdzi jego rzeczniczka, jest to standardowa procedura. Co ciekawe, Hoffman podczas zmagań z chorobą cały czas pracował i ani na chwilę nie zwolnił tempa. Aktor w połowie lipca zakończył nagrania do nowego filmu "Chef", a jesienią rozpoczną się zdjęcia do kolejnego filmu z jego udziałem, w którym partnerować mu będzie Judy Dench.

Dustin Hoffman, gwiazda takich filmów, jak "Tootsie", "Absolwent" czy "Sprawa Kramerów", od 1980 roku jest żonaty z Lisą Gottsegen, z którą ma sześcioro dzieci. Aktor doczekał się także trójki wnucząt.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Angelina Jolie - Podjęła trudna decyzję