Dwayne Johnson i jego rodzina wracają do zdrowia po zarażeniu koronawirusem. Najlepiej zarabiający na świecie aktor i były wrestler opublikował na swoim Instagramie wideo, w którym opowiedział, że on, jego żona Lauren Hashian i ich córki, Jasmine (4) i Tiana (2), niedawno otrzymali pozytywny wynik testu na obecność COVID-19. - To był jeden z najtrudniejszych okresów czasu, jakie musieliśmy przejść jako rodzina, ale także ja osobiście. Rekonwalescencja po COVID-19 różni się znacznie od powrotu do zdrowia po urazach, złamaniach, z którymi zmagałem się wiele razy - zaczął Johnson.

Dwayne Johnson i jego rodzina zarażeni koronawirusem

- Moim priorytetem zawsze była ochrona mojej rodziny, moich dzieci, moich bliskich… więc to był prawdziwy cios. Ale cieszę się, że mogę wam powiedzieć, że u nas wszystko dobrze.

Dwayne Johnson przyznał, że szczęśliwie jego małe córki przechodziły wirusa niemal bezobjawowo. Skarżyły się jedynie na "mały ból gardła", ale poza tym bawiły się i biegały po podwórku jak zwykle. On i jego żona nie mieli tyle szczęścia, a swoje doświadczenia z byciem zarażonym opisał jako "trudne zadanie". Cała rodzina zaraziła się od bliskich przyjaciół, którzy mieli być zrozpaczeni faktem, że przenieśli wirusa na innych.

Aktor w dalszej części wideo apelował do noszenia maseczek i przyznał, że do nakazu stosuje się nawet jego mama, która ma chore płuca: - Noście maseczki, tak trzeba postępować, to nasze zadanie. Jeśli nie chcecie tego zrobić dla siebie, zróbcie to dla swojej rodziny i bliskich. Nie jestem politykiem, jestem człowiekiem, który bardzo dba o moją rodzinę i zrobi wszystko, co w mojej mocy, aby ją chronić. Jestem też człowiekiem, który troszczy się o was wszystkich.