Dzieci księcia Williama i księżnej Kate - książę George i księżna Charlotte, nie mają lekko! Przyszły następca tronu Anglii oraz jego młodsza siostra nie mogą spędzać czasu tak jak większość ich rówieśników. I nie chodzi tylko o to, że pochodzą z królewskiego rodu i w związku z tym obowiązują ich specjalne zasady. Otóż to księżna Kate i książę William, szanujący tradycyjne wartości, zabraniają swoim dzieciom tego, co na ogół ignorują "zwyczajni" rodzice. Czego nie mogą więc robić George i Charlotte, a wkrótce także malutki książę Louis? Na przykład używać smartfonów. Nie ma mowy o oglądaniu zabawnych filmików czy graniu w gry. Według Williama i Kate dzieci powinny spędzać czas na bardziej kreatywnych zabawach. Chyba że mowa o grze planszowej w Monopol. O dziwo, tego także nie wolno księciu i księżniczce! Dlaczego? Sprawę wyjaśnił sam książę William. Sprawdź PONIŻEJ, co powiedział.

 

Dzieci księcia księżnej Kate i księcia Williama nie mogą grać w Monopol

Książę George i księżniczka Charlotte nie mogą grać w Monopol, czyli popularną towarzyską grę planszową. Jak dowiedziały się brytyjskie media, nie pozwalają im na to rodzice. Dlaczego?

Nikomu z nas nie wolno grać w Monopol. Bywa zbyt bezwzględny - wyjaśnił książę William.

Nieco wcześniej media dowiedziały się, że książę George i księżniczka Charlotte nie mogą siadać z  rodzicami przy stole. To dlatego, że dzieci nie umiałyby odpowiednio się zachować oraz prowadzić kurtuazyjnej rozmowy przy stole. Są na to jeszcze za małe. Dlatego dzieci książęcej pary jadają w otoczeniu niań.

Jak widać, rodzinom królewskim można wiele zazdrościć, ale na pewno nie dzieciństwa!