Dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego przyjdzie na świat wiosną 2019 roku, co potwierdził już Pałac Kensington. Do tego czasu trwać będą zakłady odnośnie tego, jak księżna i książę Sussexu nazwą swoje pierworodne dziecko. W związku z tym, że na razie nie jest jeszcze nawet znana płeć royal baby, w grę wchodzą zarówno imiona męskie i żeńskie. Jakie są typy ekspertów od brytyjskiej rodziny królewskiej i bukmacherów? Wiemy!

Imię dziecka Meghan i Harry'ego

Jeśli Harry i Meghan przywitają na świecie dziewczynkę, to według obecnych notowań najprawdopodobniej nazwą ją Alice. Wysoko w zakładach bukmacherów na imię dla córki książęcej pary są też Diana, Elizabeth, Victoria i Alexandra. Z kolei w przypadku imienia dla syna Meghan i Harry'ego zdecydowany prym wiedzie Arthur. Inne wysoko notowane opcje dla chłopca to James, Edward, Henry i Alexander.

Czy Meghan Markle i książę Harry rzeczywiście nadadzą swojemu dziecku któreś z tych imion? O tym przekonamy się już w pierwszej połowie 2019 roku. Warto jednak pamiętać, że ta para znana jest z naginania zasad tradycji i zasad panujących w brytyjskiej monarchii, dlatego zupełnie nie zdziwimy się, jeśli royal baby otrzyma imię spoza kanonu obowiązującego w dynastii Windsorów.

Zdjęcia Meghan Markle i księcia Harry'ego możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Meghan Markle zakrywa ciążowy brzuch folderem z dokumentami [ZDJĘCIA]