Co kupić na Dzień Chłopaka 2020? Wybór prezentu dla mężczyzny nie należy do najprostszych zadań. Dlatego też przyszliśmy Wam z pomocą i stworzyliśmy listę upominków, które mogą okazać się strzałem w dziesiątkę nawet dla najbardziej wymagających Panów. W naszym przeglądzie znajdziecie prezenty na Dzień Chłopaka, który możecie podarować ukochanemu, tacie, bratu, ale także koledze z pracy czy szkoły. Pamiętajcie, że niezależnie od budżetu, jaki chcecie przeznaczyć na prezent dla chłopaka, najważniejsza w tym dniu jest pamięć i miłe słowo. Czasami jeden gest, czy uśmiech mogą sprawić większą przyjemność, niż najbardziej wyszukany i kosztowny prezent.

Dzień Chłopaka 2020: kiedy wypada?

Dzień Chłopaka 2020 przypada w Polsce 30 września, czyli w ostatnią środę miesiąca. Ale w innych krajach, na przykład w Wielkiej Brytanii i Irlandii, święto to obchodzone jest 5 kwietnia, a nasi sąsiedzi z Ukrainy, Białorusi i Rosji świętują ten dzień 23 lutego.

Prezent na Dzień Chłopaka 2020: kosmetyki

Nie ma chyba na świecie niczego, co kobiety uwielbiają bardziej niż zadbany, świetnie pachnący mężczyzna. Kupując kosmetyki na Dzień Chłopaka zrobisz więc prezent nie tylko Jemu, ale też sobie. W ten sposób możesz zadecydować czym będzie pachnieć Twój ukochany, albo zadbać o odpowiednią pielęgnację jego twarzy.

Prezent na Dzień Chłopaka 2020: elegancka odzież i akcesoria

Szukasz bezpiecznego, praktycznego prezentu na Dzień Chłopaka? Postaw na prostotę i klasykę. Skórzany pasek, dobrej jakości t-shirt, buty o których marzył od dawna, czy modny zegarek, to "pewniak", który zadowoli każdego mężczyznę.

Prezent na Dzień Chłopaka 2020: gadżety

Masz dosyć tego, że twój mężczyzna ciągle upycha swój portfel w twojej torebce, albo co gorsze - nie posiada portfela, a jego drobniaki znajdujesz w kieszeniach przed każdym praniem? W takiej sytuacji świetnym prezentem na Dzień Chłopaka będzie plecak, portfel lub modna nerka. Na prezent dla mężczyzn z zarostem polecamy też dobrą golarkę lub zestaw do golenia.

Prezent na Dzień Chłopaka 2020: śmieszna kartka

Śmieszna kartka to zawsze świetny dodatek do prezentu. Ty i Twój chłopak macie ogromne poczucie humoru i bawią Was te same żarty? Tego typu kartką na pewno wywołasz uśmiech na jego twarzy.