To już pewne! Już w najbliższy poniedziałek  TVP 1 wprowadzi na swoją antenę nowy program śniadaniowy "Dzień dobry Polsko". Jak podał niedawno portal Business Insider Polska, poprowadzi go aż 5 duetów! Wśród gospodarzy nowej audycji śniadaniowej Telewizji Polskiej znajdą się głównie dotychczasowi dziennikarze TVP. Teraz Telewizja Polska to oficjalnie potwierdziła. Co jednak ciekawe, w programie pojawią się też zupełnie nowe twarze, nie kojarzone do tej pory z dziennikarstwem. O kim mowa?

ZOBACZ: EUROWIZJA 2017 Maria Sadowska nie zostawiła na uczestnikach suchej nitki!

Program będący kontynuacją  "Kawy czy herbaty?" będzie nadawany od poniedziałku do piątku między 6.00 a 7.45. Pierwsze wydanie widzowie zobaczą już niedługo bo 27 lutego. Oprócz tematów lifestylowych (moda, uroda, design, kosmetyki, wystój wnętrz, sport, show-biznes) nie zabraknie też polityki i tematów społecznych oraz publicystycznych. Informacji widzom dostarczą za to trzy poranne wydania "Teleexpressu". Te będą emitowane co pół godziny: o 6.15, 6.45 oraz 7.15.

Do tej pory spekulowało się, że jedną z głównych twarzy porannej audycji będzie Przemysław Babiarz. Business Insider Polska donosi jednak, że dziennikarza sportowego zabraknie wśród gospodarzy formatu. Program poprowadzi za to 10 innych osób, w tym dziennikarze TVP oraz aktorzy. My już wiemy którzy!

Zobaczcie w naszej GALERII, kto poprowadzi program "Dzień dobry Polsko".

Planujecie go oglądać? Będziecie wstawać dla nich codziennie o 6 rano?