Informacja o tym, że Magda Mołek i Marcin Meller rezygnują z prowadzenia "Dzień Dobry TVN" zdziwiła nie tylko fanów programu, ale również pozostałych prowadzących. Kinga Rusin przyznała, że jest zdziwiona decyzją kolegów ze stacji. Magda Mołek ogłosiła odejście ze śniadaniówki za pośrednictwem Instagrama, ale zaznaczyła jednocześnie, że nadal będzie związana z Grupą TVN. Prezenterka w sierpniu poprowadzi Koncert Festiwalu Top of The Top w Sopocie, a oprócz tego szykuje dwa nowe projekty i kontynuację swojego programu "W roli głównej".

Kto zastąpi Magdę Mołek i Marcina Mellera w "Dzień Dobry TVN"?

Magdę Mołek i Marcina Mellera w "Dzień Dobry TVN" zastąpią... Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Jak donosi "Fakt", stacja postanowiła zaufać parze, którą do tej pory mogliśmy oglądać w programie "Big Brother":

"To była naturalna kolej rzeczy. Skoro Małgosia zachwyciła swoich szefów oraz telewidzów, a przy tym wspaniale uzupełniała się z Filipem w programie „Big Brother nocą”, to żal byłoby rozdzielać taki duet."

Internauci są zaskoczeni decyzją władz TVN. Podczas trwania programu "Big Brother" krążyły plotki, że para nie przepada za sobą, a Filip Chajzer zdominował Małgorzatę Ohme i na wizji nie pozwala jej dojść do głosu. Okazało się jednak, że informacje są wyssane z palca. W rozmowie z "Plotkiem" psycholog wyznała, że na planie programu bardzo polubiła Chajzera i gdy go poznała, zmieniła o nim zdanie:

"Przed programem miałam zupełnie inne zdanie o Filipie, nie byłam jego fanką. To nie moja energia. Nie znałam go wcześniej, poznaliśmy się dopiero teraz. Jest dla mnie zupełnym zaskoczeniem. I muszę dodać, że w rzeczywistości jest inny niż na ekranie. W środku jest wrażliwym i dobrym człowiekiem" - wyznała Ohme.

Myślicie, że sprawdzą się w roli prowadzących?