Do ekipy "Dzień Dobry TVN" dołączy nowa para prowadzących. Jak ogłoszono podczas konferencji ramówkowej TVN na wiosnę 2020, w tej roli już wkrótce zobaczymy modelkę - Paulinę Krupińską oraz dziennikarza Radia ZET - Damiana Michałowskiego. Na razie nie wiadomo, czy nowi prowadzący zastąpią którąś z dotychczasowych par, czy po prostu dołączą do grona gospodarzy śniadaniowego programu. Będzie to pierwsze tak duże wyzwanie telewizyjne dla zwyciężczyni konkursu Miss Polonia 2012. Z kolei Michałowski może pochwalić się doświadczeniem przed kamerą - prowadził pierwszą edycję "Wyspy Przetrwania" w Polsacie.

Nowi prowadzący "Dzień Dobry TVN"

Paulina Krupińska i Damian Małachowski poprowadzą "Dzień Dobry TVN" już od marca 2020 roku. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie możemy spodziewać się odcinków z ich udziałem. Przypomnijmy, że w paśmie śniadaniowym stacji w roli prowadzących występowali do tej pory: Marcin Prokop i Dorota Wellman, Kinga Rusin i Piotr Kraśko, Filip Chajzer i Małgorzata Ohme oraz Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik.

Damian Michałowski: kim jest nowy prowadzący "Dzień Dobry TVN"?

Paulinie Krupińskiej w śniadaniówce będzie partnerował Damian Michałowski, dziennikarz znany głównie z anteny Radia ZET. Jako reporter stacji występował w "The Voice Of Poland", "Szansie na sukces", czy "Mam Talent". Był prowadzącym I edycję "Wyspy przetrwania" w Polsacie, współprowadził też koncerty sylwestrowe TVP2. Michałowski ukończył Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Prywatnie jest żonaty oraz ma dwójkę dzieci: syna Henryka i córkę Helenę.

Myślicie, że Krupińska i Damian Małachowski sprawdzą się w roli nowej roli?