W "Dzień Dobry TVN" partnerem Magdy Mołek podczas weekendowych wydań był najczęściej Marcin Meller, który nadal pozostanie częścią nowego duetu, który stacja stworzy po tymczasowym odejściu Magdy Mołek z programy. Stacja postanowiła jednak nieco namieszać i w weekendowym wydaniu śniadaniówki pojawi się wyjątkowo duet... wyłącznie męski. Jak podała bowiem właśnie redakcja "DDTVN", w studiu obok Marcina Mellera zasiądzie Piotr Kraśko! Takiej informacji nie spodziewał się chyba nikt?!

Kto zastąpi Magdę Mołek w "Dzień Dobry TVN"?

Prawda jest jednak taka, że ten duet może być naprawdę wyjątkowo charakterny. W końcu duet prowadzących po raz pierwszy stworzy dwóch mężczyzn – Marcin Meller, czyli były naczelny "Polityki" i "Playboya" oraz felietonista „Newsweeka” a także Piotr Kraśko, który jest obecnie twarzą kanału TVN 24 BIS, a który przez lata był szefem i głównym prowadzącym „Wiadomości” w TVP 1.

Czy jednak takie połącznie wyjdzie programowi na dobre? O tym przekonamy się już w najbliższy weekend? Nowa para "Dzień Dobry TVN" pierwsze wspólne wejścia ma mieć już w najbliższą sobotę i niedzielę.

Będziecie oglądać "Dzień Dobry TVN" właśnie dla tego duo? Bo my na pewno!