Wielkie zmiany w "Dzień dobry TVN". Po tym, jak ze śniadaniowym programem stacji pożegnał się jeden z najbardziej ulubionych duetów prowadzących - Kinga Rusin i Piotr Kraśko, którzy postanowili podjąć się nowych wyzywań zawodowych, media od razu zaczęły spekulować, kto dołączy do grona gospodarzy śniadaniówki. Wszystkie wątpliwości rozwiał Edward Miszczak podczas niedzielnego, a za razem ostatniego wakacyjnego wydania morning show w tym roku. 

Kto zastąpi Kingę Rusin i Piotra Kraśkę w "Dzień dobry TVN"?

Nowymi prowadzącymi "Dzień dobry TVN" zostały Agnieszka Woźniak-Starak oraz Ewa Drzyzga, której popularność przyniósł program "Rozmowy w toku". Prezenterki zadebiutują w nowej roli w poniedziałek, 14 września. Będzie to pierwszy kobiecy duet w historii śniadaniówki. 

O tym, że była prowadząca "Big Brothera" i "Ameryka Express" dołączy do obsady programu śniadaniowego TVN, serwisy plotkarskie spekulowały jeszcze przed oficjalną wiadomością o tym, że z porannego magazynu odchodzi Kinga Rusin. Wówczas media informowały, że dziennikarka Newonce.radio prowadzi już rozmowy z władzami stacji w tej sprawie i negocjuje warunki umowy. 

Przypomnijmy, że wśród gospodarzy "DDTVN" do tej pory można było zobaczyć Dorotę Wellman i Marcina Prokopa, Annę Kalczyńską i Andrzeja Sołtysika, Małgorzatę Ohmę i Filipa Chajzera oraz Paulinę Krupińską i Damiana Michałowskiego. 

ZOBACZ TAKŻE: Kinga Rusin o odejściu z "DDTVN": "Chcę realizować swoje kolejne marzenia"