Hilaria i Alec Baldwinowie wzięli ślub w 2012 roku i w ciągu sześciu lat doczekali się czworga dzieci. Alec stwierdził wtedy, że chyba na nich poprzestaną. Obecnie 36-letnia Hilaria, instruktorka jogi, jest w piątej ciąży. Poinformowała o tym, umieszczając na Instagramie nagranie bicia serca dziecka. - Niech ono samo wam o sobie opowie, bo nie ma słów, które mogą wyrazić to, co czujemy. Na szczęście jest zdrowe - napisała. Bała się o nie, bo w ubiegłym roku dwa razy poroniła. Alec, który niedawno skończył 62 lata, tłumaczy, że zdecydowali się na jeszcze jedno dziecko w nadziei, że będzie to córka. Wtedy najstarsza, 6-letnia dziś Carmen, jedyna dziewczynka z ich czwórki, miałaby siostrzyczkę.

Sophie Turner i Joe Jonas. 24-letnia brytyjska aktorka, znana z serialu "Gra o tron" i 30-letni amerykański piosenkarz są z sobą od czterech lat. Pobrali się rok temu, niedługo Sophie urodzi dziecko. Przyjmując oświadczyny Joego, zastrzegła, że jako jej mąż będzie musiał obejrzeć wszystkie części filmu "Harry Potter" - brytyjska telewizja tradycyjnie nadaje je w każde Boże Narodzenie. Joe jest członkiem znanego zespołu Jonas Brothers, jego młodszy brat Nick dwa lata temu ożenił się z gwiazdą Bollywood, Priyanką Choprą.

„Jestem taka szczęśliwa, że nie muszę już wciągać brzucha! To będzie dziewczynka. Dziewczyny rządzą światem”.
Katy Perry

Córka Katy Perry i Orlando Blooma przyjdzie na świat latem. Jeszcze przed porodem planowali ślub w Japonii, ale z powodu epidemii musieli go odwołać. Pierwszy raz pojawili się razem w 2016 roku, potem na kilka miesięcy rozstali, by w lutym ubiegłego roku ogłosić zaręczyny. Będzie to pierwsze dziecko 35-letniej Katy. 43-letni Orlando jest tatą 9-letniego Flynna. Mama chłopca, modelka Miranda Kerr, od trzech lat jest żoną Evana Spiegela, współtwórcy Snapchata, i urodziła mu dwóch synów.

Michelle Williams i Thomas Kail poznali się w ubiegłym roku na planie serialu "Fosse/Verdon" HBO. On był jego reżyserem, ona rewelacyjnie zagrała Gwen Verdon, dostała za tę rolę nagrodę Emmy i Złoty Glob. Trzy miesiące temu wzięli cichy ślub, niedługo urodzi się im dziecko. Michelle ma jeszcze 14-letnią córkę Matildę, jej ojcem jest aktor Heath Ledger, który w 2008 roku popełnił samobójstwo.

Katherine Schwarzenegger nie poszła w ślady taty Arnolda i została pisarką. Związała się z aktorem, Chrisem Prattem, znanym m.in. ze "Strażników Galaktyki". Wszystko potoczyło się szybko: zaręczyli się po pół roku znajomości, po następnych sześciu miesiącach - w czerwcu ubiegłego roku - wzięli ślub, niedługo zostaną rodzicami. - Katherine jest bardzo szczęśliwa z Chrisem i chciała jak najszybciej mieć dziecko - mówią jej przyjaciele.

ZOBACZ TEŻ: Dzień Matki 2020. Co kupić? Oto 3 prezenty, z których ucieszy się każda mama