Co kupić tacie na Dzień Ojca? To niemal pewne, że gdy go o to zapytasz, to powie ci, że niczego nie chce i niczego nie potrzebuje. Umówmy się jednak, że na pewno byłoby mu bardzo miło, gdy tym razem z okazji swojego święta otrzymał coś więcej niż złożone przez telefon lub messengera życzenia czy też kolejną parę skarpetek. Jeśli wciąż nie masz żadnej koncepcji na udany prezent dla swojego ukochanego taty, to koniecznie przejrzyj poniższe pomysły na prezent na Dzień Ojca 2020 i zainspiruj się.

Prezent na Dzień Ojca: dobra kawa

Zestaw trzech wysokiej jakości kaw 100% Arabica to idealny upominek dla każdego wytrawnego smakosza, który jest miłośnikiem aromatycznej małej czarnej.

Prezent na Dzień Ojca: przenośny grill ogrodowy

Grill w wersji mini z rozkładanymi nóżkami i wygodnymi uchwytami ułatwiającymi przenoszenie to coś w sam raz dla tych ojców, którzy gustują w biwakach, piknikach i kameralnych imprezach na działce czy w ogródku.

Prezent na Dzień Ojca: pudełko na zegarki

Twój tata kładzie swój zegarek, gdzie popadnie, a potem często szuka go po całym domu? Z okazji Dnia Ojca spraw mu stylowe pudełko, dzięki któremu zachowa większy porządek w stosie swoich osobistych rzeczy i gadżetów.

Prezent na Dzień Ojca: elegancki otwieracz do butelek

Sezon na orzeźwiające napoje w butelkach z kapslami w pełni. Gustowny i solidny otwieracz do butelek ze stali, który zastąpi twojemu tacie tandetne plastikowe gadżety z dna kuchennej szuflady, może się okazać prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Prezent na Dzień Ojca: butelka termiczna

Martwisz się, że twój tata pije za mało wody? Słusznie. Wraz z wiekiem niestety zmniejsza się zawartość wody w organizmie, dlatego u dojrzałych i starszych osób z każdym rokiem rośnie ryzyko odwodnienia. Poręczna butelka, która zachowuje zarówno niską, jak i wysoką temperaturę napojów, z pewnością zachęci go do częstszego picia wody.