W tym roku podczas pikniku uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarskich i zdobyć wiedzę na temat profilaktyki raka piersi, a także porozmawiać z trenerami personalnymi i dietetykami na temat zdrowego stylu życia. Ponadto będzie też wiele innych atrakcji zorganizowanych wspólnie z partnerami AVON w strefach tematycznych. Wydarzenie poprowadzą Dorota Wellman, Marcin Prokop i Filip Chajzer, a wśród gości pojawią się ambasadorki AVON: Małgorzata Kożuchowska i Patricia Kazadi, a także Red Lipstick Monster. W specjalnie przygotowanej Strefie Gwiazd będzie można zdobyć autografy gwiazd i zrobić sobie z nimi zdjęcia ;-)

ZOBACZ: MELANIE GADYOS Modelka z wadami genetycznymi podbija świat modelingu! [ZDJĘCIA]

W Strefie Zdrowia na uczestniczki pikniku będą czekali eksperci – lekarze interniści i ginekolodzy oraz pielęgniarki. 160 kobiet, które zapiszą się online lub na miejscu w dniu wydarzenia, będzie mogło skorzystać z bezpłatnego badania USG piersi.

W Strefie Piękna profesjonalni wizażyści AVON będą wykonywać zaś bezpłatne makijaże i udzielać porad dotyczących doboru kosmetyków, a manikiurzystki zadbają o nieskazitelny wygląd paznokci uczestniczek pikniku. Brafitterki z firmy Li PARIE Lingerie opowiedzą, jak ważny jest odpowiednio dopasowany biustonosz i pomogą wybrać idealny model.

W Strefie Relaksu będzie można zaś odpocząć na leżakach, ale prawdziwe odprężenie zapewnią masażyści z For Good Health. Nie zabraknie również atrakcji dla mężczyzn, a wśród nich – technologiczna Strefa Samsung, w której będzie można przenieść się do pełnej przygód wirtualnej rzeczywistości.

Celebracja dnia Różowej Wstążki odbędzie się dziś, w sobotę, 10 czerwca 2017 w godz. 14:00 – 18:00, na Bulwarach Wiślanych Jana Karskiego w Warszawie. Już teraz dołącz do wydarzenia na oficjalnym profilu AVON Polska na Facebooku.