Gwiazdy apelują o pomoc dla Małgorzaty Puczyłowskiej. Po tym jak spłonął jej dom w podwarszawskiej Starej Miłosnej, dziennikarka i jej syn Krzysztof z dnia na dzień zostali bez dachu nad głową. Na skutek pożaru i przeprowadzonej akcji ratunkowej, dom jest nie tylko spalony, ale także zalany. Jak informuje autorka książki "Być dzieckiem legendy", budynek nie był ubezpieczony.

- Dzisiaj nad ranem obudził nas pożar. Spaliło się całe piętro. Niestety nie był ubezpieczony, więc nie możemy teraz wejść. Nie ma ogrzewania. Jest mróz. Wszystko jest spalone i nie wyobrażam sobie, żebyśmy mogli sobie sami z tym poradzić, ponieważ po prostu nie mamy na to środków - Puczyłowska tłumaczy na nagraniu zamieszczonym w sieci.

Dziennikarka straciła dom w pożarze. Gwiazdy ruszyły z pomocą

W sieci ruszyła już zbiórka pieniędzy na odbudowę spalonego domu. Do akcji włączyły się znane osobistości ze świata show-biznesu, w tym Dorota Goldpoint, Grażyna Szapołowska, Katarzyna Grochola, Agata Młynarska, Alicja Węgorzewska, Anna Korcz, Katarzyna Żak, Izabela Trojanowska i Jolanta Fraszyńska.

Emocjonalny wpis na temat trudnej sytuacji swojej dobrej koleżanki wraz z apelem o pomoc zamieściła w mediach społecznościowych Joanna Kurowska.

- Kochani. Nigdy nie prosiłam o nic dla siebie. Ale teraz proszę... dla mojej przyjaciółki, znakomitej dziennikarki, Małgosi Puczyłowskiej. Zapaliły się sadze w kominie i spalił się jej ukochany dom w Starej Miłosnej. Małgosia od lat organizowała charytatywne pokazy mody dla dzieci z niepełnosprawnościami. Zawsze gotowa pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują. Teraz, w potrzebie jest ona. Jak się zbierze jakaś suma, aby mogła odbudować dom, to będziemy mogli uwierzyć w to, że karma wraca. A chcemy wierzyć... i choćby dlatego warto wrzucić grosik. Ja już wrzuciłam - napisała aktorka w facebookowym poście.

Małgorzata Puczyłowska i jej syn korzystają aktualnie z pomocy i uprzejmości sąsiadów oraz innych zaprzyjaźnionych osób.

Kochani. Nigdy nie prosiłam o nic dla siebie. Ale teraz proszę..... dla mojej przyjaciółki, znakomitej dziennikarki ,...

Opublikowany przez Joannę Kurowską Środa, 3 lutego 2021