Edyta Górniak od kilku dni jest na ustach całej Polski. Wszystko za sprawą jej szokujących wypowiedzi dot. pandemii COVID-19. Przypomnijmy, że zdaniem jurorki "The Voice of Poland" za wszystkim stoi Bill Gates, jeden z najbogatszych ludzi na świecie, który poprzez szczepionki zamierza zmniejszyć populację Ziemi. Teorie spiskowe piosenkarki publicznie skrytykowało wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Ze słów autorki hitu "To nie ja" zakpił także Radosław Brzózka, gospodarz teleturnieju "Gra słów. Krzyżówka".

SPRAWDŹ: Magda Gessler ostro o Edycie Górniak: "Ignorantka. Szkodnik". Piosenkarka odpowiedziała

Radosław Brzózka wyśmiewa teorie spiskowe Edyty Górniak na wizji

Radek Brzózka był gościem sobotniego wydania "Pytania na śniadanie". Dziennikarz na antenie telewizyjnej Dwójki opowiadał o popularnych w Szwecji czipach wszczepianych pod skórę, które mają zastąpić gotówkę, a nawet karty bankowe. W pewnym momencie były prowadzący program "Kawa czy herbata" postanowił odnieść się do ostatnich kontrowersyjnych wypowiedzi Edyty Górniak. 

- Po pierwsze mam nadzieję, że nie ogląda nas teraz Edyta Górniak, bo jak ona dowie się o tych wszystkich rzeczach, jak stworzy kolejnego livestreama to myślę, że polski internet się nie pozbiera. Mówimy o rzeczach, które dotyczą naszego DNA, którego nie widać gołym okiem, fal, których nie widać gołym okiem, więc teorie spiskowe czekają - powiedział. 

Tomasz Kammel, wiedząc, że już za chwilę piosenkarka zasiądzie na kanapie popularnej śniadaniówki, natychmiast przerwał wypowiedź swojego gościa. 

- Edyta będzie u nas w programie, pozwól, że dopiero rozważę, czy warto uderzać w te tony i zadawać jej te pytania, bo najważniejszy jest "The Voice of Poland". Z Tobą wolę rozmawiać o tym - odparł.

Brzózka złapał się za głowę i szybko wrócił do głównego tematu rozmowy. Górniak klika minut później faktycznie była kolejnym gościem Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela, ale nie w studio. Artystka połączyła się z prowadzącymi poprzez komunikator internetowy, jednak w żaden sposób nie odniosła się do słów dziennikarza. 

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak zapowiada pozwy dla krytykujących ją "kolegów z branży"