Akcja społeczna #DzienSzpilek skierowana jest do osób z całego kraju. Zasady są bardzo proste: za każde zdjęcie w szpilkach opublikowane na Instagramie lub Facebooku 25.09.2020 roku, posiadające hasztag DzienSzpilek, spełniające kryteria regulaminu, sklep Moliera 2 przekaże 2 złote na rzecz fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

II edycja akcji #DzienSzpilek. Do kogo trafi pomoc?

25.09.2019 roku odbyła się pierwsza edycja akcji, w której wzięły udział polskie gwiazdy oraz  tysiące Polek, a posty publikowane w słusznej sprawie zalały Internet. Do grona gwiazd, które wsparły akcję dołączyły Beata Kozidrak, Małgorzata Rozenek, Kasia Sokołowska, Magda Gessler, Natalia Siwiec czy Hanna Lis, które na swoich profilach zachęcały internautów do wspierania akcji. W 24h zdjęcie w szpilkach opublikowało ponad 15 000 osób. Dzięki temu na rzecz fundacji Alivia przekazane zostało 31 250 złotych.

W 2020 roku akcja wspiera fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową - jest to organizacja działająca od 30 lat na rzecz małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Przylądek Nadziei. Każdego roku pomaga 2 000 dzieci z całej Polski, które leczą się we wrocławskim szpitalu.