Marcelina Ziętek to partnerka Piotra Żyły, z którą skoczek związał się niedługo po zakończeniu niemal 12-letniego małżeństwa z Justyną Żyłą. Nowa wybranka sportowca jest od niego młodsza o 11 lat, na co dzień zajmuje się modelingiem i wciela się w rolę Kai Jarosik w serialu "19+". Dziewczyna od początku nie była lubiana przez byłą żonę Piotra Żyły, która tak mówiła o niej w mediach: - Nie chcę tego komentować dla dzieci. To od dawna przykra i krępująca sprawa. 

Ostatnio w mediach społecznościowych Justyna Żyła znów poruszyła temat byłego męża, atakując jednocześnie jego partnerkę. Wyznała, że Piotr Żyła rzekomo zabrał jej i dzieciom samochód, a Marcelinie Ziętek sprezentował nowego jaguara. Jak się okazało, niedługo po opublikowaniu przez Justynę wpisu, na modelkę zaczęła wylewać się fala internetowego hejtu.

Marcelina Ziętek ofiarą hejtu na Instagramie

Marcelina Ziętek wyznała, że jest nękana przez osoby zakładające fałszywe konta na Instagramie.

- Od dwóch dni na moim profilu pojawia się dużo negatywnych komentarzy, wszystkie z fikcyjnych kont, więc apel: przestańcie tworzyć fikcyjne konta i obrażać mnie. Naprawdę mi to nic nie robi, bo krytykę mogę przyjąć jedynie od osób mi najbliższych, reszta mnie w ogóle nie dotyka.

Jeżeli komuś nie pasuje, to co zamieszczam, czy moja osoba, to po prostu mnie nie obserwujcie. Bądźmy dla siebie mili, a nie takim jadem... Bo ten jad w końcu was wykończy! Po co? Po co tak żyć? Wszystkie konta fikcyjne blokuję, bo nie toleruję takich osób, które się podszywają, nie umiejąc napisać czegoś wprost i podpisać się imieniem i nazwiskiem - zaapelowała na Instagramie.

Dodała również, że podjęła już odpowiednie kroki, aby prawda wreszcie wyszła na jaw.

- Jestem ofiarą kłamstw i manipulacji. Oczywiście podjęłam kroki, żeby prawda nareszcie zagościła w tym cyrku. Nie można komuś niszczyć życia, bo się nie ma nic lepszego do roboty! Stop!

Myślicie, że dziewczyna Piotra Żyły podejmie kroki prawne również wobec jego byłej żony?