Doda i jej mąż Emil Stępień kupili prawa do scenariusza na podstawie głośnej książki "Dziewczyny z Dubaju" już w sierpniu 2018 roku, czyli zaledwie kilka miesięcy po opublikowaniu kulis dziennikarskiego śledztwa Piotra Krysiaka. Po prawie dwóch latach dowiadujemy się, że produkcja filmu o seksaferze z udziałem modelek z Polski w końcu wkracza w decydującą fazę. Dorota Rabczewska-Stępień i reżyserująca obraz Maria Sadowska wraz z początkiem czerwca rozpoczęły pracę na planie. Doda zdradziła przy okazji, kiedy nastąpi premiera "Dziewczyn z Dubaju".

"Dziewczyny z Dubaju" - kiedy w kinach?

Doda, która już po raz drugi w karierze spełnia się w roli producentki filmowej, jest wyraźnie podekscytowana rozpoczęciem prób kamerowych i zdjęć do wyczekiwanego filmu. Z jej wpisów na Instagramie wynika, że świetnie dogaduje się z reżyserką Marią Sadowską. Gwiazda ujawniła także, że "Dziewczyny z Dubaju" trafią do kin w styczniu przyszłego roku.

Cały czas pytacie jak praca na planie. Otóż śmiem twierdzić, że jesteśmy z @mariasadowska The best. Przekonacie się już w styczniu 2021. Best producer and director ever. Girl power - napisała Doda.

Przypomnijmy, że tytułowe "Dziewczyny z Dubaju" zagrają młode polskie aktorki: Olga Kalicka ("Rodzinka.pl", "Wkręceni 2"), Paulina Gałązka ("Kobieta sukcesu", "Skazane"), Anna Karczmarczyk ("Galerianki", "Pitbull. Nowe porządki") i Katarzyna Sawczuk ("Belfer", "Córki dancingu").

ZOBACZ: Poznaj aktorki, które zagrają tytułowe role w "Dziewczynach z Dubaju"