Doda i Emil Stępień tworzą zgrany duet nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym. Stworzyli duet producencki odpowiedzialny za film „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, w którym zresztą zobaczyliśmy też wokalistkę na ekranie (za rolę tę dostała nominację do Róż Gali w kategorii Debiut). Po sukcesie pierwszej produkcji, Rabczewska i jej mąż postanowili nie zwalniać tempa i podjęli się tematu "Dziewczyn z Dubaju”. Na swoim Instagramie Doda ogłosiła, kto zajmie się reżyserią oraz kto stworzył scenariusz do filmu. Wszystko wskazuje na to, że będzie hit!

Kto wyreżyseruje "Dziewczyny z Dubaju"?

Film "Dziewczyny z Dubaju" wyreżyseruje Maria Sadowska! Wokalistka, która świetnie sprawdziła się w roli reżyserki na planie takich filmów, jak "Sztuka Kochania", czy "Dzień Kobiet" będzie odpowiedzialna za produkowaną przez małżeństwo Stępniów historię o aferze dubajskiej. Scenariusz stworzył z kolei Mitja Okorn - znany z zabawnych dialogów w komediach "Listy do M." oraz "Planeta Singlii". 

"Kochani chcę się podzielić z wami wspaniałą wiadomością! Właśnie podpisałam kontrakt na mój kolejny FILM! Dzięki producentom Emilowi Stępniowi i Dodzie, którzy we mnie uwierzyli i obdarzyli ogromnym zaufaniem, będę mogła wam opowiedzieć niezwykłą historie DZIEWCZYN Z DUBAJU. Przy filmie będę współpracować z Mitją Okornem, który jest pomysłodawcą i współautorem doskonałego, zapierającego dech w piersiach scenariusza" - napisała na Instagramie Maria Sadowska.

Film "Dziewczyny z Dubaju" powstanie na podstawie bestsellerowej książki dziennikarza Piotra Krysiaka, który dzięki swojemu dziennikarskiemu śledztwu ujawnił szczegóły głośnej afery dubajskiej. Produkcja filmu może wywołać spore kontrowersje, a także zdemaskować "grzechy z przeszłości" niektórych polskich modelek i celebrytek. 

Czekacie na jego premierę?