Doda i Emil Stępień już jakiś czas temu ogłosili, że podejmują temat "Dziewczyn z Dubaju", a do współpracy zaprosili Marię Sadowską, która wyreżyseruje film oraz Mitję Okorna odpowiedzialnego za scenariusz. Para zdecydowała się na ten krok po sukcesie swojej pierwszej wspólnej produkcji „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, w której zresztą zobaczyliśmy Dodę w roli aktorki (dostała za nią nominację do Róż Gali 2018 w kategorii Debiut). Wiele wskazuje na na to, że ich drugie dzieło osiągnie podobny rozgłos tym bardziej, że na ekranie zobaczymy znane nazwiska.

"Dziewczyny z Dubaju": obsada

Kto zagra w filmie "Dziewczyny z Dubaju"? Według serwisu "Pudelek", w głównych rolach zobaczymy młode polskie aktorki znane m.in. z seriali "M jak Miłość", i "Rodzinka.pl". - Prace nad produkcją idą pełną parą. Jesteśmy na etapie castingów i kompletowania obsady. Wiemy już na pewno, kto zagra tytułowe dziewczyny z Dubaju: Olga Kalicka, Kasia Sawczuk, Paulina Gałązka i Anna Karczmarczyk. Dziewczyny podpisały już umowy - donosi osoba związana z produkcją filmu.

Zdjęcia aktorek obejrzycie w naszej galerii.

Film "Dziewczyny z Dubaju" powstanie na podstawie bestsellerowej książki Piotra Krysiaka, który dzięki dziennikarskiemu śledztwu ujawnił szczegóły głośnej afery dubajskiej. Produkcja filmu może wywołać spore kontrowersje, a także zdemaskować "grzechy z przeszłości" niektórych polskich celebrytek. 

Myślicie, że Kalicka, Sawczuk, Gałązka i Karczmarczyk sprawdzą się w swoich rolach?