Ed Sheeran znów się żeni. Przypomnijmy, że autor hitu "Shape of You" i jego ukochana, Cherry Seaborn, pobrali się w tajemnicy przed mediami i fanami w grudniu zeszłego roku. Na prywatnej uroczystości obecnych było wtedy tylko około 40 gości - członków rodziny i najbliższych przyjaciół. Dwa miesiące po tym, jak sławny wokalista i autor piosenek oficjalnie potwierdził, że jest już po ślubie ze swoją długoletnią partnerką, odbędzie się kolejna ceremonia zaślubin. Tym razem impreza będzie o wiele bardziej huczna, a na liście gości znalazły się takie gwiazdy, jak Jennifer Aniston, Elton John i księżniczka Eugenia.

Ed Sheeran bierze drugi ślub

Drugi ślub Eda Sheerana i Cherry Seaborn odbędzie się w gigantycznym namiocie cyrkowym wniesionym na terenie posiadłości Henham Park w Suffolk na wschodzie Anglii, czyli na tym samym obszarze, gdzie w lipcu odbył się festiwal muzyczny Lattitude. Miejsce ceremonii już od paru dni jest ogrodzone i strzeżone przez armię ochroniarzy.

Warto dodać, że po hucznym ślubie Ed Sheeran będzie mógł w końcu spędzić sporo czasu ze swoją ukochaną. Pod koniec sierpnia, podczas swojego ostatniego koncertu z trasy promującej album "Divide" w Ipswich, artysta wyznał, że robi sobie co najmniej półtoraroczną przerwę od muzyki.

SPRAWDŹ TEŻ: Cherry Seaborn - kim jest żona Eda Sheerana?