Ed Sheeran, który jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych artystów na świecie, już wkrótce pojawi się także w Polsce! Jego koncert odbędzie się w ramach w ramach nowej trasy promującej ostatni album "Divide". Jedyny koncert Sheerana nad Wisłą odbędzie się już, a raczej dopiero, za rok – a dokładnie 11 sierpnia 2018 roku. Wydarzenie będzie miało miejsce na PGE Narodowym w Warszawie. I choć do koncertu zostało jeszcze multum czasu, to jednak już teraz zgadujemy, że koncert Brytyjczyka będzie walczył o miano największego wydarzenia muzycznego w Polsce 2018 roku! Wybierzecie się na niego i wy? Sprawdźcie, jakie są ceny biletów i kiedy warto je kupić!

KONCERT EDA SHEERANA W POLSCE - GDZIE I KIEDY?

Fani Eda Sheerana już mogą powoli odkładać pieniądze na jego koncert. Sprzedaż biletów rusza bowiem już niedługo, a mianowicie 8 lipca 2017 roku o godz. 11:00! Wejściówki na koncert będzie można kupić za pośrednictwem strony Eventim. Znane są już wstępne ceny miejsc w różnych strefach stadionu. Ile będą kosztowały? Za miejsce na płycie zapłacimy 269 złotych. Ceny za miejsca na trybunach wyglądają zaś następująco: premium – 379 złotych, dolna trybuna – 269 złotych, górna trybuna – 229 i 209 złotych. Wejściówka na sektor K ma kosztować 400 złotych. Warto pamiętać, że bilety na koncert Eda Sheerana będą dostępne już od przyszłej soboty. To o tyle cenna informacja, że poprzedni koncert Eda Sheerana wyprzedał się w niecały tydzień! A więc warto być czujnym.

FENOMEN EDA SHEERANA

A dlaczego warto wybrać się na koncert Eda Sheerana? Choćby dlatego, że Ed Sheeran to jeden z najchętniej kupowanych i słuchanych artystów w historii brytyjskiej muzyki. Jego muzyka to pomieszanie popu, rocka, folku i hip-hopu. Ostatnia płyta muzyka, "Divide", która została wydana 17 lutego 2017 roku, rozeszła się w nakładzie przekraczającym 26 milionów egzemplarzy! W Polsce album uzyskał status platyny, a pochodzący z niego singiel "Shape Of You" pokrył się diamentem! W USA radia niemal non stop puszczają "Shape of you", na przemian z hitami Rihanny i Katy Perry.

Czy te rekomendacje nie wystraszą, żeby zainteresować się przyszłorocznym koncertem Sheerana w Polsce? Dla nas fakty mówią same za siebie, dlatego też na pewno nie zabraknie nas w grupie fanów polujących na bilety na jego przyszłoroczny koncert. Można się spodziewać, że na koncercie będą tłumy, zwłaszcza nastolatków. Ed Sheeran jest ich nowym idolem.

ED SHEERAN NA FESTIWALU GLASTONBURY

Tymczasem zobaczcie, jak Ed Sheeran wypadł podczas niedzielnego koncertu na Festiwalu Glastonbury. Jego występ okazał się kolejnym ogromnym sukcesem: Ed zgromadził największy tłum w historii całego festiwalu! I jak tu go nie kochać? ;-)